"M jak miłość" odcinek 1306. Małgosia odwiedzi umierającego Tomka w szpitalu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Po wypadku Tomek przez kilka tygodni będzie przebywał w szpitalu. Kiedy lekarze będą walczyli o jego życie, w szpitalu pojawi się Małgosia! Czy córka Mostowiaków naprawdę wróci do Polski, by wesprzeć Tomka w trudnych chwilach? Sprawdźcie, co wydarzy się w 1306. odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1306. we wtorek, 30.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2!

Wypadek Tomka to dramat dla całej rodziny Mostowiaków. O jego życie drżeć będzie nie tylko Joasia, Chodakowscy i Mostowiakowie, ale również mały Wojtuś. W ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami, o numerze 1306, Wojtek (Feliks Matecki) będzie miał wrażenie, że widzi swoją biologiczną mamę przed szpitalem! Czy rzeczywiście Gosia wróci do kraju? Odpowiedź na to pytanie poznamy oczywiście w nowych odcinkach serialu.

Kiedy ostatni odcinek przed wakacjami 2017? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przypominamy jednak, że wcielająca się w postać Małgosi - Joanna Koroniewska, niejednokrotnie zapewniała, że nie ma zamiaru wracać do telenoweli TVP2. Fani serialu spekulują, że przerażonemu wizją utraty ojca chłopcu mogło się coś przewidzieć. Nie brakuje również teorii, że w role Małgosi wcieli się nowa aktorka, którą poznamy bliżej po wakacyjnej przerwie.

A co wy myślicie o powrocie Małgosi do "M jak miłość"?

Zobacz galerię

Magda poznaje prawdę o romansie męża! Przyłapie Olka z Anetą [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Emilia (gość)

    Nie Małgorzata nie powinna wracać a jeżeli ma już ostatecznie wrócić to nigdy nie powinna być z Tomaszem . Tomek powinien żyć i być szczęśliwy z Joasią !!!

    31.05.2017 00:06
  • jagoda (gość)

    Małgośka nie powinna wracać Tomek wyzdrowieje i nadal niech będzie szczęśliwy z Joasią

    24.05.2017 17:42
  • Mati. Popieram zdanie nicku ,,FANKA" (gość)

    Zgadzam się z komentarzem nicku FANKA. Za dużo zamieszania i wielkich zmian. Joasia jest świeżą i bardzo szczęśliwą żoną, która pragnie jak niczego innego mieć z Tomkiem dziecko a tu nagle Tomek odejdzie.. Wydaje mi się że Tomek powinien odejść z Policji i zgodzić się na współpracę z Przyjacielem. A Marcin powinien być z Izą bo też na prawdę się Kochają i on może być w końcu szczęśliwy a nie wiecznie każdy związek się rozpada. A ten list też mógł przeczytać, bo to co zrobił to skandal..

    24.05.2017 13:09
  • Ewela (gość)

    Po co ma wracać nie chciała grać w filmie to niech nie gra Dobrze było bez niej po co to psuć

    23.05.2017 22:40
  • Ania. (gość)

    Ludzieee! Gośka musi wrócić do serialu,bardzo dobrze grała i powinna dalej grać.Nie musicie jej lubić,krytykować, nie wiecie dokładnie co się stanie,co będzie.Gośka wracaj!

    17.05.2017 13:50
  • Waldi (gość)

    Jak dla mnie Małgosia może wrócić do serialu nie mam nic przeciwko temu bardzo tą postać lubiłem tylko uważam że osoby odpowiedzialne za ten serial w bardzo zły sposób pozbyły się Gośki z serialu czy nie mogła gdzieś wyjechać z rodziną tylko uciekła z Michałem za granice. Myślę że jak Gośka wróci to już jej nie będzie grała Joanna Koroniewska tylko inna aktorka a szkoda dlatego że to Joanna Koroniewska grała ją od początku i jak by Gośka ewentualnie wróciła do serialu To Joanna Koroniewska powinna grac ją nadal.

    17.05.2017 09:22
  • Gosc (gość)

    Po co. Sciagac. Malgoske. !!!!!!!!!! Opuscila. Serial. To. Niech. Gra. Gdzie. Indziej. Jeszcze. Czego. !!!!!!!!!! Placzecie. Ten. Serial. A. Pomyslu. Ani. Za grosz. !!!!!!!!!! Kiedys. To. Byl. Taki. Fajny. Serial. Z. Poczatku. A. Jak. Jeszcze. Kinga. Zejdzie. Z. Ekranu. To. Bedzie. Klops. !!!!!!!! Lubie. Ja. Fajna. Aktorka. Przeciez. Jest. Tyle. Dzieci. !!!!!!!!!!! I. Fajnie. Graja. Podziwiam. Ich. !!!!!!!! Gratuluje. Oby. Sie. Nie. Zepsuly. Za. Malo. Jest. Imprez. Dla. Dzieci. Pamietam. Jak. Lenka. Miala. Urodziny. Bylo. Super. Za. Malo. Jest. Jakichs. Dobrych. Wydarzen. Po. Woli. Zaczyna. Mnie. Denerwowac. Ten. Serial. Patrze. Jacy. Aktorzy. Graja. Kisielowa. Chociaz. Dociekliwa. Ale. Smieszna. Super. Gratulacje. Co. Nowego. Wymysli. Ta. Raza. Bedzie. Darmo. Dzieciom. Dawac. Owoce. Slodycze. Moze. Zorganizowac. Przedszkole. Dla. Maluchow. Dla. Dzieci. Z. Calej. Rodziny. No. I. Dla. Dzieci. Pokrzywdzonych. Przez. Los. Panstwo. Daje. I. Zabiera. 500+ a. Z. Energii. Zabieraja. 7. Gr. Lub. 1. Zl. To. Swinstwo. Bo. Sie. Ma. Emerytow. W. Dupie. Niech. Oplacaja. I. Gloduja. !!!!!!!! Jestem. Wsciekly. Na. Panstwo. !!!!!!!!!

    16.05.2017 23:49
  • Fanka. Serialu. M. jak. milosc. (gość)

    Ten serial. Zrobil. Sie. Nudny. Jak. Flaki. Z. Olejem. Bo. Wszyscy. Naraz. Sie. Kloca. I. Rozwodza. Sie. Lepiej. By. Bylo. Zeby. Magda wrocila. Do. Pawla. Oni. Sie kochaja. Niech. Wezma. Slub. A po. Co. Mieszac. Jeszcze. Terese. Jestem. Oburzona. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taki. Maja. Glupi. Scenariusz. Az. Glowa. Boli. A. Jesli. Chodzi. O. Tomka. To. Blagam. Niech. Wyzdrowieje. Kocha. Dwie. Kobiety. Z. Jedna. Ma. Dziecko. A. Teraz. Druga. Zone. Ja. bym. Sie. Tak. Nie zgodzila. !!!!!!!!!!!!!! Prosze poprawcie. Scenariusz. Bedzie. Ok. Fanka. Pozdrawiam.

    16.05.2017 23:24
  • Mariola (gość)

    Fajnie by bylo jakby Malgoska wrocila do rodzinki Mostowiakow 😀Ale bez zmiany aktorki 👍

    16.05.2017 21:46