"M jak miłość" po wakacjach 2016. Zduńscy dorobią się fortuny? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W "M jak miłość" po wakacjach 2016, Piotrek stanie przed możliwością zarobienia dużych pieniędzy! Czy wszystko pójdzie po jego myśli, a Zduńscy wyjdą w końcu z finansowego dołka?

"M JAK MIŁOŚĆ" - NOWE ODCINKI OD PONIEDZIAŁKU, 29.08.2016 O GODZ. 20:40 W TVP2!

W życiu Kingi i Piotrka nie układało się ostatnio najlepiej. Kłopoty z prawem i stracenie przez Zduńskiego uprawnień do wykonywania zawodu, zapowiadało najgorsze: bezrobocie, a nawet rychły rozwód.

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach, sytuacja Zduńskich ma się jednak zmienić. Piotrek dostanie w końcu szansę na podreperowanie domowego budżetu sporą sumką, bo jak informuje "Świat Seriali" Górecki złoży Zduńskiemu propozycję nie do odrzucenia. W zamian za szpiegowanie jego nowych kontrahentów (firmy zajmującej się połowem ryb), zaproponuje Piotrkowi jeden procent z zysków w nowej firmie, chodzi tutaj o miliony polskich złotych! Zduński przystanie na propozycję szefa!

CZYTAJ TAKŻE:

"M JAK MIŁOŚĆ" PO WAKACJACH 2016. ULA WRÓCI Z LONDYNU W WIELKIM STYLU! [ZDJĘCIA]
ZOBACZ ZWIASTUN NOWYCH ODCINKÓW "M JAK MIŁOŚĆ" PO WAKACJACH! [WIDEO]
JAN WIECZORKOWSKI NOWYM BOHATEREM W "M JAK MIŁOŚĆ" [ZDJĘCIA]

By sprawdzić, czy potencjalni wspólnicy nie chcą oszukać Góreckiego, Piotrek spotka się z ich prawnikiem i razem udadzą się w podróż do Gdańska. W drodze okaże się, że nowi kontrahenci nie mają uczciwych zamiarów, a wstępna umowa, którą przedstawili Góreckiemu została napisana w taki sposób, by szef Piotrka stracił duże pieniądze. Na szczęście Zduński w porę to zauważy i uratuje swojego pracodawcę przed podpisaniem niekorzystnych dokumentów, a ten w zamian zaproponuje mu udziały w swojej nowej firmie!

Czy Zduńscy wyjdą w końcu z finansowego dołka? Przekonamy się już wkrótce.

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.