"Malanowski i partnerzy". Nie będzie nowych odcinków serialu Polsatu

Polsat postanowił zrezygnować z kontynuacji serialu "Malanowski i partnerzy". Tym samym nie zobaczymy już Bronisława Cieślaka w roli detektywa rozwiązującego kryminalne zagadki. Zobacz, jaka produkcja zastąpiła serial w jesiennej ramówce stacji!

Serial "Malanowski i partnerzy" nie wróci jesienią na antenę Polsatu. Głównym bohaterem produkcji był znany m.in. z „07 zgłoś się” Bronisław Cieślak. Serial opowiadał o pracy biura detektywistycznego z Warszawy. Emitowano go od 2009 r. i łącznie na antenie pojawiło się 16 serii. Odcinki można było oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 16.30. Wiosną 2015 r. serial oglądało średnio 1,7 mln widzów.

W jesiennej ramówce produkcję zastąpił nowy serial paradokumentalny „Na ratunek 112”. Opowiada on o pracy dyspozytorów Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Pokazuje nie tylko kulisy pracy operatorów dyżurujących przy telefonach CPR, ale również przypadki osób poszkodowanych. Jedną z historii jest wątek matki, której dziecko wbiło sobie nożyczki w klatkę piersiową. Kobieta nie będzie wiedziała jak zatamować krwawienie. Dodatkowo w serialu będziemy mogli zobaczyć techniki pomocy ofiarom wypadków.

"Na ratunek 112" emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

Będziecie tęsknić za serialem "Malanowski i partnerzy"?

CZYTAJ TAKŻE:

"MŁODY PAPIEŻ". HBO POKAŻE NOWY SERIAL Z JUDEM LAWEM W REŻYSERII PAULO SORRENTINO! TOM BURKE GŁÓWNYM BOHATEREM SERIALU BBC NA POSTAWIE KSIĄŻEK J. K. ROWLING!

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.