"MasterChef Junior" 20.03.2016, odcinek 5. Nikt nie odpadł z programu! [ZDJĘCIA]

Za nami 5. odcinek programu "MasterChef Junior". Który z młodych kucharzy musiał tym razem pożegnać się z programem? A może żaden?

Na początek jurorzy zapowiedzieli dzień pełen niespodzianek. Otworzyli tajemniczą skrzynię, w której znajdowała się... Magda Gessler! Tym razem młodych kucharzy oceniała także królowa deserów. Jak na królową przystało, Magda Gessler przygotowała dla uczestników 20 tortów! Każdy o innym smaku, po prostu raj dla małych kucharzy.

Pierwszym zadaniem było przyrządzenie przez uczestników... tortu ich marzeń! Pełna dowolność, pod warunkiem, że tort będzie miał minimum dwie warstwy. Na wykonanie zadanie mieli aż dwie godziny. Karol, który w poprzednim odcinku zachwycił jury swoim daniem, w nagrodę otrzymał możliwość skorzystania przez 10 minut z porad Magdy Gessler.

Rzadko się zobaczyć tak różne torty w tak fantastycznych formach. Ciekawe jakie są w smaku - powiedziała krótko Magda Gessler. Wszyscy uczestnicy sobie doskonale poradzili, ale jury wyróżniło Mateusza, Darię oraz Karola. Za najlepszą osobę z tej trójki uznano Mateusza, który wykazał się największą kreatywnością.

CZYTAJ TAKŻE:

"MasterChef Junior" 13.03.2016, odcinek 4. Odpadli Kaja i Michał! [ZDJĘCIA]
"MasterChef Junior" odcinek 5. Magda Gessler dołącza do jury! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"MasterChef Junior". Czy w jury programu brakuje Magdy Gessler? [WIDEO]

W kolejnym zadaniu młodzi adepci sztuki kulinarnej pracowali w parach, co miało im pokazać jak ważna jest współpraca. Tylko zgrane duety miały szansę na sukces. Wszyscy musieli przygotować polędwicę wellington. Jury miało twardy orzech do zgryzienia i stwierdzili, że idealne danie przygotowali Karol i Mateusz!

Najsłabsze duety tworzyli Alek i Zuzia oraz Natalia i Amelia, ale jurorzy postanowili nagiąć regulamin i nikt nie odpadł w tym odcinku z programu!

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.