"MasterChef Junior" 27.03.2016, odcinek 6. Odpadły Daria i Amelia! [ZDJĘCIA]

Za nami 6. odcinek "MasterChef Junior". Tym razem najsłabsze okazały się dziewczyny!

W pierwszym zadaniu dziesięciu najlepszych młodych kucharzy, zostało podzielonych na dwie drużyny, które na kulinarnym ringu stoczyły prawdziwy pojedynek na wyśmienite dania. Juniorom pomagali finaliści IV edycji dorosłego "MasterChefa". Drużyna niebieska mogła liczyć na pomoc Adama Kozaneckiego, natomiast drużynę czerwoną wspierał Damian Kordas! Sędzią tego kulinarnego pojedynku był Michel Moran. Drużyny musiały przygotować w 45 minut pierożki z łososiem. Zadanie zostało podzielone na 6 rund. Przyszedł czas na ustalenie kolejności gotowania i rozpoczęcie pojedynku.

CZYTAJ TAKŻE:

"MasterChef Junior" odcinek 5. Nikt nie odpadł z programu! [ZDJĘCIA]
"MasterChef Junior" odcinek 5. Magda Gessler dołącza do jury! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"MasterChef Junior". Czy w jury programu brakuje Magdy Gessler? [WIDEO]

Emocje sięgały zenitu, a Michel wcale nie ułatwiał zadania uczestnikom. Natalia skarżyła się na niego mówiąc, że - Pokazał pieroga do kamery, a potem go nie oddał. Nie wiadomo, gdzie go odłożył. Drużyna czerwona miała problem z ciastem na pierożki, ale ostatecznie udało się im wydać konkursowe danie. Finaliści "Masterchefa" chwalili swoich podopiecznych, którzy w najtrudniejszych momentach mogli liczyć na ich wsparcie. Przyszedł czas na degustacje. Jak Ania i Mateusz ocenili efekty pracy obu drużyn? Przewagą zaledwie dwóch punktów, wygrała drużyna niebieskich!

To jednak nie koniec emocji w tym odcinku. Jurorzy do studia wtoczyli ogromne jajko niespodziankę, wypełnione pluszowymi kurczakami. Po chwili zabawy, przyszedł jednak czas na kolejną konkurencję. Ci, którzy przegrali bokserską walkę musieli przygotować idealne jajko na miękko, drużyna niebieska była tym razem bezpieczna i mogła obserwować wszystko z balkonu. Konkurencję wygrała Amelia, która rozdała karty w kolejnej konkurencji - zdecydowała, z którą części kurczaka musieli przygotować danie pozostali uczestnicy. Amelia również brała udział w tym zadaniu - dla siebie wybrała ulubioną część, czyli pierś z kurczaka. Dziewczynka podczas konkurencji zraniła się w palec i miała spore problemy z wyrobieniem się w czasie. Ostatecznie wydała surowe mięso.

Przygotowanie dania z kurczaka okazało się trudnym wyzwaniem dla młodych kucharzy. Najlepiej w tej konkurencji poradzili sobie Alek i Kuba.

Z "MasterChef Junior" odpadły Daria i Amelia!

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • To tylko Ja (gość)

    Wywalili najlepsza kucharke Darie a zostawili chlopaka ktory nic nie potrafi.

    28.03.2016 13:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.