"Młode Wilki 3". Piotr Szwedes wyjaśnia czemu nie ma go w obsadzie. Kolejny aktor rezygnuje z filmu! [ZDJĘCIA]

A miało być tak pięknie... Fani "Młodych Wilków" od lat czekali na powrót Cichego, Prymusa i reszty ekipy, aż w końcu ogłoszono, że zdjęcia do trzeciej części "Młodych Wilków" ruszają, ale bez udziału Jarosława Jakimowicza i Piotra Szwedesa w projekcie. Wiemy dlaczego!

Jak w wywiadzie dla portalu WP.pl przyznał Jarosław Jakimowicz, pierwotna wersja scenariusza autorstwa Jarosława Żamojdy zakładała, że "Młode Wilki 3" będą opowiadać zarówno o starych, jak i nowych bohaterach. Prymus (Piotr Szwedes) miał być prezydentem Szczecina, natomiast jego syn miał wplątać się w udział w nielegalnych wyścigach samochodowych. Skrypt zakładał także, iż Cichy (Jarosław Jakimowicz) w pierwszym filmie sfingował swoją śmierć, po czym wyjechał do Australii, lecz jego prawdziwą tożsamość zdradziło przypadkowo opublikowane zdjęcia na Facebooku, przez co Cichego ściągnięto do Polski.

Ale na takie rozwiązanie nie zgodził się producent Bogusław Job, dystrybutor oraz inwestorzy, w tym TVP. Job argumentował swoją decyzję tym, iż nie można oszukiwać widzów "Młodych Wilków", którzy przez lata byli przekonani, że postać Cichego została zabita. W geście solidarności z Jarosławem Jakimowiczem udziału w filmie zrezygnował Piotr Szwedes, który na swoim profilu na portalu Facebook napisał:

Jestem to winien fanom "Młodych Wilków". Musiałem podjąć decyzję o rezygnacji z filmu "MŁODE WILKI - 20 lat po..." , kiedy dowiedziałem się, że wyrzucono Cichego i zamierzano kupić nas, Wilki, marnymi epizodami... żeby uzasadnić tytuł... i podkręcić frekwencję... nie chcemy przykładać łap 😎😎😎 rąk do tego... słabe czy słabe, Polsko? Pytanie...kto zdradził? (A... jeszcze nie tak dawno....znalazłem to w necie...)

Powstanie 3. część kultowego filmu! Kto w obsadzie? Kiedy start zdjęć? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W tej sytuacji "Młode Wilki 3" będą opowiadać zupełnie nową historię, a w epizodach mają pojawić się aktorzy z poprzednich części, ale już wiadomo, że kolejni bohaterowie oryginału rezygnują z produkcji. Do Jakimowicza i Szwedesa właśnie dołączył Zbigniew Suszyński, o czym poinformował Piotr Szwedes:

Newsy!!! Czterdziestolatkowie mają się dobrze, Polsko... cieszą nas Wasze wpisy, że jednak wbrew temu, co mówi "grupa trzymająca produkcję", interesuje Was nasza historia... też chcielibyśmy, żebyście poznali scenariusz, który jeszcze obowiązywał miesiąc temu i "Wilki... 20 lat po..." opowiadały o nas... czyli o Was... Zbyszek Suszyński-Skorpion właśnie nas poinformował, że zrezygnował również z filmu i dołączył do Nas!!! Przyjaźń wygra z kasą!!! Młode wilki zbudziły się...

Zdjęcia do "Młodych Wilków 3" mają ruszyć w lipcu. Za kamerą ponownie stanie Jarosław Żamojda. Czekacie na nową część "Młodych Wilków"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sprawiedliwy (gość)

    Panowie aktorzy nie mogą pogodzić się z porażka i sami komentarze piszą! Słabe panowie!

    13.08.2017 21:28
  • Nowy wilk (gość)

    Dobrze zrobiliscie. Jestescie prawdziwymi wilkami. BRAWO

    14.07.2017 22:33
  • Anka (gość)

    Z pitbulem wyszlo super a przeciez marcin dorocinski nie gra w obu nowych odslonach.moze i tu się uda.najwazniejsze żeby scenariusz był ciekawy

    10.07.2017 14:55
  • Michal (gość)

    To ja dodam tylko ze usmiercone postacie można przywrócić do filmu kręcąc scenę w której cichy się budzi a śmierć to tylko koszmar

    10.06.2017 00:14
  • Galanty (gość)

    Bez tych aktorów to bendzie rzeka szamba a nie film

    30.05.2017 20:44
  • jacek (gość)

    Młode Wilki 3 bez Młodych Wilków? ten numer nie przejdzie, powstaną sieczka i popłuczyny....

    10.05.2017 05:01
  • Jurek (gość)

    Przecież tu na odległość widać kretactwo tego pseudo producenta. Chcą tytuł i robią skok na kasę pomijając bohaterów. To jest oszustwo widza. A zamojda jak szmata ich sprzedał. Ciekawe czy taką samą okaże się Deląg?!

    09.05.2017 23:38
  • Jurek (gość)

    Przecież tu na odległość widać kretactwo tego pseudo producenta. Chcą tytuł i robią skok na kasę pomijając bohaterów. To jest oszustwo widza. A zamojda jak szmata ich sprzedał. Ciekawe czy taką samą okaże się Deląg?!

    09.05.2017 23:38
  • Świadek (gość)

    Może niech zamojda opowie co łączyło go z trelinskim i Zanussim. Nie myślę tu o kreceniu filmów.

    09.05.2017 20:48
  • Prawda (gość)

    Ludzie zamojda scenariusz bierze 150 tysięcy za reżyserię 200 i mu mało to wycinaja wilki a z tego co zostanie to się dzieła z jobem kasa to na łeb będą mieli po 150 koła ŹLE???

    09.05.2017 19:56
  • Prawda (gość)

    Ludzie zamojda scenariusz bierze 150 tysięcy za reżyserię 200 i mu mało to wycinaja wilki a z tego co zostanie to się dzieła z jobem kasa to na łeb będą mieli po 150 koła ŹLE???

    09.05.2017 19:56
  • Bolek (gość)

    Job rozlicz się z dywizjonu 303 przekrecie

    09.05.2017 19:44
  • Bolek (gość)

    Job rozlicz się z dywizjonu 303 przekrecie

    09.05.2017 19:44
  • Marek (gość)

    Chyba zamojda zapomniał że prawa do produkcji wilków ma jeszcze marek sledziewski którego oszukał 3 lata temu. Kręc Job kręc jeszcze dużo się wydarzy

    09.05.2017 19:43
  • Marek (gość)

    Chyba zamojda zapomniał że prawa do produkcji wilków ma jeszcze marek sledziewski którego oszukał 3 lata temu. Kręc Job kręc jeszcze dużo się wydarzy

    09.05.2017 19:41
  • DO FACHURY (gość)

    Z tego co wiem to Jakimowicz porozumial się z Jobem na 6 tysięcy to nie pisz bzdur! Sprawdź może w necie o producencie Job. 2012 jedyny film gdzie podpisuje się oszust jako producent. W latach 80 tych drugi kierownik planu to ktoś kto lata po kawę dla aktorów! To taki człowiek ma robić taka produkcję? A pan zamojda od 20 lat zero filmu. Po wilkach 2 gnioty, że sam wstydzi się do dzisiaj a wiesz ile teraz weźmie? Scenariusz 150 tysięcy, reżyseria 200 + sos z produkcji od Joba BO TO DLATEGO WYCZYSCILI CHŁOPAKÓW BO IM WIĘCEJ ZOSTANIE I TO JEST PRAWDA!

    09.05.2017 19:35
  • DO FACHURY (gość)

    Z tego co wiem to Jakimowicz porozumial się z Jobem na 6 tysięcy to nie pisz bzdur! Sprawdź może w necie o producencie Job. 2012 jedyny film gdzie podpisuje się oszust jako producent. W latach 80 tych drugi kierownik planu to ktoś kto lata po kawę dla aktorów! To taki człowiek ma robić taka produkcję? A pan zamojda od 20 lat zero filmu. Po wilkach 2 gnioty, że sam wstydzi się do dzisiaj a wiesz ile teraz weźmie? Scenariusz 150 tysięcy, reżyseria 200 + sos z produkcji od Joba BO TO DLATEGO WYCZYSCILI CHŁOPAKÓW BO IM WIĘCEJ ZOSTANIE I TO JEST PRAWDA!

    09.05.2017 19:34
  • Jurek (gość)

    CHYBA JEDNAK CHŁOPAKI Z WILKÓW MAJĄ RACJĘ, PROPONUJE IM SIE GÓWNO TO REZYGNUJĄ! GDYBY W TYM ZAGRALI TO WTEDY BYŁBY OBCIACH A WY BYŚCIE PISALI ZE ODCINAJA KUPONY

    09.05.2017 19:26
  • fachura (gość)

    Skoro Jakimowicz zawołał 10 tysięcy za dzień zdjęciowy to się dziwicie, że go nie wzięli? To tyle co Tomasz Kot czy Jakubik, a co ostatnio Jakimowicz zagrał? Jaką "wielką rolę"? Jakąś szkołę aktorska skończył? Dziwicie się producentom? Szwedes pisze o kasie, tyle, że nie dodaje, że to chodzi o kasę dla niego! Bo chciał tyle samo. Myśleli cwaniaczki, że po latach zapomnienia wypłyną i zarobią szmal, żeby długi pooddawać. Nie dajcie się nabrać na "solidarność kolegów sprzed lat" - po prostu za dużo chcieli

    09.05.2017 13:45
  • trzeźwa ocena (gość)

    Jak mógł się ,,Cichy" pojawić w filmie, skoro zginął w 1-szej części? Już ,,Młode wilki1/2" to był gniot nakręcony na fali (dla mnie niezrozumiałej) popularności ,,Młodych wilków" , a próba kolejnego ,,wskrzeszania nieboszczyka" ,,Cichego" to czysta kpina z widzów. W ogóle nie widzę sensu kręcenia kolejnych ,,Młodych" wilków" skoro ,,młode wilki" już nie są młode. To bezczelne wykorzystywanie tytułu, dawnej popularności filmu i sentymentu widzów. Niech nadadzą tym postaciom inne nazwiska czy pseudonimy i nakręcą film według tego scenariusza (lekko zmodyfikowanego) pod innym tytułem. Pan Jakimowicz mógłby się wtedy spokojnie pojawić jako postać z Australii, panowie Szwedes i Suszyński nie musieliby solidaryzować się z kolegą i też by zagrali, a reżyser, skoro już musi trzymać się takiej tematyki, nie musiałby podpierać się wspomnieniem o dawnym sukcesie, tylko po premierze nowego filmu czekałby na nowy sukces.

    09.05.2017 07:55
NowszeStarsze