"Na dobre i na złe" odcinek 634. Konica oświadczy się Klaudii i... zostanie odrzucony! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Rafał Konica w "Na dobre i na złe" decyduje się na powazny krok. Chce, aby Klaudia została jego żoną. Czy oświadczyny zostaną przyjęte? Zobacz, co wydarzy się w 634. odcinku "Na dobre i na złe"!

"NA DOBRE I NA ZŁE" ODCINEK 634. W ŚRODĘ, 20.04.2016 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Rafał Konica (Robert Koszucki) ma za sobą ciężkie chwile. Po rozstaniu z żoną Martą (Katarzyna Bujakiewicz) i śmierci córeczki Małgosi (Daria Domaszewicz), teraz chce, aby w końcu coś dobrego wydarzyło się w jego życiu. Czy takim czymś będą zaręczyny z Klaudią (Julia Wyszyńska)?

W 634. odcinku "Na dobre i na złe" Rafał przygotowuje w szpitalu przyjęcie na cześć Klaudii. Towarzyszący mu koledzy ze szpitala kibicują zakochanym, dlatego chętnie angażują się w organizację niespodzianki. Kiedy Klaudia wchodzi do pokoju, Konica klęka, wyjmuje piękny pierścionek i pyta czy Klaudia zostanie jego żoną. Dziewczyna jest przerażona. - Jezus Maria - pada z jej ust, po czym ucieka na konsultację medyczną.

Marta, która takż była obecna przy oświadczynach, zacznie pocieszać byłego męża i powie mu, żeby dał ukochanej więcej czasu. Tyumczasem Klaudia wyżali się Oli (Anna Karczmarczyk), że jej zdaniem Rafał zaczyna od złej strony i próbuje ominąć kilka ważnych etapów dla związku - oni nawet razem nie mieszkają!

Klaudia nie przyjmuje oświadczyn! Decyduje się jednak na poważną rozmowę z ukochanym. Proponuje Rafałowi, aby razem zamieszkali. Konica oczywiście zgadza się bez wahania z myślą o tym, że być może kiedyś, Klaudia sama wspomni o ślubie.

CZYTAJ TAKŻE:

"NA DOBRE I NA ZŁE". JOANNA OSYDA W LEŚNEJ GÓRZE! KOGO ZAGRA? [ZDJĘCIA]
"NA DOBRE I NA ZŁE". ANETA CHCE PRACOWAĆ W LEŚNEJ GÓRZE. CO NA TO WIKI? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.