"Na dobre i na złe" odcinek 637. Sylwia odbiera poród Beaty! Dowie się, kto jest ojcem? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Poród w "Na dobre i na złe"! Beata postanowi powiedzieć Sylwii prawdę o jej mężu. Wtedy zacznie rodzić! Jak zareaguje dr Mróz? Sprawdź, co wydarzy się w 637. odcinku!

"NA DOBRE I NA ZŁE" ODCINEK 637. W ŚRODĘ, 11.05.2016 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Sylwia (Magdalena Turczeniewicz) wciąż cierpi na amnezję po operacji mózgu. Nie wie, że jej mąż Robert (Bartosz Porczyk) miał romans z pielęgniarką Beatą (Maria Góralczyk), która teraz jest w ciąży. Nie pamięta też Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki), ani bliskiej przyjaźni jaka ich łączy. Czy ktoś zdecyduje się powiedzieć jej, jaka jest prawda?

W 637. odcinku "Na dobre i na złe" Beata nie będzie mogła już patrzyć na to, jak Robert wykorzystuje amnezję Sylwii, aby znowu z nią być. Na dodatek Dębski będzie chciał, aby pielęgniarka wzięła od niego 50 tysięcy złotych i zniknęła razem z dzieckiem. Ciężarna uda się więc do dr Mróz, aby opwoiedzieć jej o wszystkim. Wtedy poczuje pierwsze skurcze!

Sylwia będzie musiała odebrać poród. To będą naprawdę dramatyczne chwile. Kiedy synek Beaty przyjdzie na świat okaże się, że Sylwia odzyskała pamięć! Do mieszkania wpadnie też Robert, który widząc Sylwię trzymającą na rękach jego dziecko, przeżyje szok. Doktro Mróz w ostateczności odejdzie od Dębskiego. Także Beata nie będzie chciała mieć z nim nic wspólnego. Synka Krzesimira postanowi wychować sama.

CZYTAJ TAKŻE:

HUBERT URBAŃSKI W "NA DOBRE I NA ZŁE"! KOGO ZAGRA? [WIDEO+ZDJĘCIA]
AGNIESZKA WAGNER W LEŚNEJ GÓRZE, BÓJKA RADWANA I TĘSKNOTA METYLDY [WIDEO+ZDJĘCIA]

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.