"Na dobre i na złe" odcinek 643. Ola wstrząśnięta po śmierci Jana! Opanuje sie podczas operacji? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Trwający dramat w Leśnej Górze dotknął najbardziej Olę Pietrzak. Po śmierci Jana nie będzie mogła się otrząsnąć, a pojawi się konieczność przeprowadzenia operacji. Czy Ola da radę? Sprawdź, co wydarzy się w 643. odcinku "Na dobre i na złe"!

"NA DOBRE I NA ZŁE" ODCINEK 643. W ŚRODĘ, 14.09.2016 O GODZ. 20:30 W TVP2!

W Leśnej Górze dramat goni dramat. Podczas ataku bandytów, którzy opanowali szpital, Jan (Krzysztof Kwiatkowski) został postrzelony. Wszystko to odbywa się w dniu, w którym miał wziąć ślub z Olą (Anna Karczmarczyk). Dziewczyna jest ubrana w ślubną suknię, zaplamioną krwią ukochanego. Niestety, Jana nie udało się uratować.

W 643. odcinku "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze wciąż panuje chaos. Po jednego z ewakuowanych pacjentów przyjdzie ciężarna żona, która w skutek przepychanki z upartym fotoreporterem przewróci się i dostanie silnych bóli. Oderwanie się łożyska nie będzie zwiastowało niczego dobrego i konieczna będzie operacja.

Jedyną osobą, która może wykonać zabieg to Ola, której ukochany Jan właśnie przed chwilą zmarł w wyniku komplikacji po postrzeleniu. Wiki (Katarzyna Dąbrowska) nie będzie miała wyboru i postawi Olę przy stole operacyjnym. Niestety, stojąc nad pacjentką Ola nie potrafi zebrać myśli i skupić się na zabiegu. Klaudia (Julia Wyszyńska) decyduje się na ostateczność. Uderza przyjaciółkę w policzek licząc, że to ją otrzeźwi. Czy tak faktycznie będzie?

CZYTAJ TAKŻE:

"NA DOBRE I NA ZŁE". KOSZMARU W LEŚNEJ GÓRZE CIĄG DALSZY. OLA I JAN BIORĄ SYMBOLICZNY ŚLUB [WIDEO+ZDJĘCIA]
"NA DOBRE I NA ZŁE". TOMASZ OŚWIECIŃSKI SZEFEM ANTYTERRORYSTÓW W LEŚNEJ GÓRZE [WIDEO+ZDJĘCIA]

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.