"Na dobre i na złe" odcinek 674. Ślub, poród i samobójstwo w ostatnim odcinku przed wakacjami! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przed nami ostatni przed wakacyjną przerwą odcinek "Na dobre i na złe"! Czy dojdzie do ślubu Leny? Sprawdź, co wydarzy się w serialu w finale sezonu!

"NA DOBRE I NA ZŁE" ODCINEK 674. W ŚRODĘ, 24.05.2017 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Doktor Latoszek (Bartosz Opania) spotka w szpitalu swoją dawną pacjentkę z misji – Olgę (w tej roli Anna Jarosik) - żołnierkę, która przeżyła wybuch miny. W ciele dziewczyny wciąż będzie tkwił jeden z odłamków.

Konica (Robert Koszucki) i Przemek (Marcin Rogacewicz) na prośbę rannej spróbują go usunąć – choć Olga będzie miała tylko 50 procent szans na przeżycie zabiegu i Witek się sprzeciwi. - Ja na pewno się nie zgadzam! Jako jej lekarz…. i internista! Nie uważam, że powinna aż tak ryzykować!(…) Operacja na życzenie? Samobójstwo na życzenie!

Lena mówi Witkowi o ślubie! Wiki wybaczy Adamowi? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 674. odcinku "Na dobre i na złe" ryzykowną operację zaplanuje również Bart (Piotr Głowacki). Profesor trafi na młodego pacjenta – Antka (Filip Kosior) - z wrodzoną malformacją naczyniową. Tak dużą, iż lekarze będą zaskoczeni, że chory nadal normalnie funkcjonuje. - Jak to możliwe? Przy tak ogromnej zmianie i to jeszcze naczyniowej… nie powinien żyć! A on mówi!
- Ludzki mózg jest tajemnicą…

Bart postanowi wywołać u chłopaka kontrolowaną „śmierć mózgu” i zoperować pacjenta w krążeniu pozaustrojowym. A gdy informacja o zabiegu wycieknie do mediów, w Leśnej Górze znów pojawią się dziennikarze, tym razem atakując Van Graafa. - Czy pan nie uważa, że tak pionierska operacja jest zbyt ryzykowna?
- Prestiż szpitala kosztem pacjenta? Co na to etyka lekarska?!

W ostatnim odcinku przed wakacjami Lena (Anita Sokołowska) wybierze się na szalony wieczór panieński i całą noc spędzi w jednym z klubów… w objęciach Latoszka. Następnego dnia zapłaci jednak za to wysoką cenę, bo jej narzeczony (Marcin Kwaśny) dowie się o ich wspólnej zabawie i… odwoła ślub! - Nie spieszmy się… Nie musimy brać dziś ślubu. Nie w ten sposób.
- W jaki?… Staszek, chyba nie chcesz się wycofać?!
- Nie… Poczekam. Może kiedyś spojrzysz na mnie jak na niego?

Tymczasem Ola (Anna Karczmarczyk) - tuż przed porodem - odwiedzi Stanisławskiego (Marek Ślosarski). Profesor nagle postanowi oddać dziewczynie wszystkie związane z Jankiem pamiątki: stare zdjęcia, zabawki... I do tego zapowie, że zmienił testament – tak, by wnuk odziedziczył cały jego majątek. A doktor Pietrzak zacznie się w końcu niepokoić. Lekarka domyśli się, że senior chce popełnić samobójstwo, wróci do jego willi... A gdy wejdzie do środka poczuje zapach gazu - i chwilę później straci przytomność! Jaki będzie finał?

Zobacz galerię
Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.