"Na Wspólnej" odcinki 2472-2475. Zosia nie jest córką Berga! Elżbieta chce wynająć surogatkę! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Franek odkryje, że Zosia wcale nie jest córką Bogdana! Elżbieta wciąż marzy o dziecku. Sprawdź, co wydarzy się w odcinkach 2472-2475 "Na Wspólnej"!

"NA WSPÓLNEJ" OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU O GODZ. 20:15 W TVN!

Cała rodzina Bergów przygotowuje się do uroczystego obiadu, podczas którego chcą przywitać "nową" córkę Bogdana (Wojciech Brzeziński), Zosię (Stephanie Jaskot). W momencie, kiedy dziewczyna przychodzi wraz z matką, Franek (Natan Czyżewski) dostaje przesyłkę z wynikami testów, które mają poświadczyć, czy Zosia rzeczywiście jest córką Berga. Okazuje się, że jednak nie! Franem mówi o tym w czasie, gdy Bogdan wznosi toast za córkę. Następnego dnia Krystyna zjawia się u Bergów cała roztrzęsiona - Zosia nie wróciła na noc do domu! Od wczoraj nie ma z nią kontaktu. Bogdan stara się pocieszyć byłą kochankę i oferuje pomoc w znalezieniu dziewczynki. Tymczasem Franek ma ogromne poczucie winy.

Małgorzata Socha i Kazimierz Mazur zdradzają, co czeka Zuzę i Kamila! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ilona (Anna Samusionek) wciąż bardzo źle się czuje - boi się, że to jakaś infekcja. Nie chce jednak nic powiedzieć lekarzowi - przecież może stracić szansę na przeszczep! W szpitalu zjawia się ojciec Zdybickiej - ma ogromne pretensje do Maksa (Adam Fidusiewicz), że nie powiadomił go o chorobie córki. Brzozowski nie pozwala mu zobaczyć Ilony!

Igor (Jakub Wesołowski) radzi się Kamila (Kazimierz Mazur) jak pomóc Elżbiecie (Paulina Chapko), która nie potrafi pogodzić się tym, że nigdy nie urodzi dziecka. Hoffer sugeruje wspólny wyjazd Nowaka z ukochaną. Elżbieta jednak tę propozycję odrzuca - ma inny plan, który wprawie Igora w osłupienie. Chce wynająć surogatkę!

Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) kłóci się z Nicole (Maria Niklińska) - ukochana uważa, że to przez niego stracili mieszkanie Honoraty (Aleksandra Konieczna), a kredyt będą spłacać do końca życia! Leśniewski żyje jeszcze nadzieją na dzisiejsze spotkanie z przedstawicielem developera.

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Gnur (gość)

    Ta Nikol to powinna listwe dostać, wkur.. niemiłosiernie!!

    08.05.2017 13:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.