"Na Wspólnej" odcinki 2516-2519. Plan Agnieszki i wypadek Romy w nowych odcinkach [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przed nami nowe odcinki "Na Wspólnej"! Co się wydarzy? Agnieszka ma plan, aby pozbyć się Darka. Kinga wciąż musi natomiast znosić Romę.

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN

Krzysztof (Łukasz Konopka) triumfuje - najnowszy numer jego pisma "VIPplotki" zostaje wykupiony na pniu. Uśmiech schodzi z jego twarzy, gdy do redakcji wkracza rozjuszona Brwinowska (Marta Dąbrowska) i grozi pozwem. Po południu Smolny zostaje wezwany na spotkanie - Gwiazda jest wściekły.

Zięba w "Milionerach"! Ile wygra? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Norbert (Michał Malinowski) ciągle ma w głowie Agatę. Przyjaciele wymyślają plan, żeby w końcu byli razem. Umawia się z nią na pierwszą randkę. Wieczorem przyprowadza ukochaną do pustego mieszkania. Dlaczego jednak marzenia chłopaka o upojnym wieczorze pryskają jak bańka mydlana? Tymczasem zdenerwowani Sandra (Michalina Robakiewicz) z Michelem (Mariusz Ochociński) udają się na swoje pierwsze profesjonalne nagranie. Wkrótce producent składa Sandrze propozycję nagrania singla. Niestety tylko jej. Dziewczyna jest rozdarta, nie wie co wybrać - miłość czy karierę?

Weronika (Renata Dancewicz) odkrywa, że Darek (Michał Mikołajczak) wypłaca sobie z firmowego konta duże sumy. Żbik kłamie, że to na wydatki reprezentacyjne. Wściekła Roztocka pyta Agnieszkę (Katarzyna Walter), jak długo jeszcze będzie tolerować takie zachowanie. Okazuje się, że Olszewska ma już gotowy plan. Po południu do Darka zgłasza się biznesmen z prośbą o sfałszowanie ważnej umowy. Prowokator proponuje mu 30 tysięcy złotych łapówki.

Pijana Roma potrąci człowieka! Co zrobi Kinga? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kinga (Ilona Wrońska) uzgadnia z Dyrektorem premię dla zespołu. Przychodzi do pracy, chcąc o tym powiedzieć pracownikom. Wkracza na przyjęcie - wszyscy dziękują za wywalczenie premii Romie (Julia Kamińska). Kingę poważnie zdenerwowała ta sytuacja. W nocy Brzozowska odbiera dramatyczny telefon od Romy - pijana wsiadła do samochodu i kogoś przejechała!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Marcin (gość)

  Nuda nuda nuda!

  22.07.2017 10:00
 • Gosc (gość)

  Nuda

  21.07.2017 15:40
 • Gosc (gość)

  Kinga roma zalozcie spodniczki

  21.07.2017 15:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.