"Niania w wielkim mieście" odcinek 10. Jacek i Monika zamieszkają razem! Co z Daną? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Sprawdź, co o wydarzy się w dziesiątym odcinku "Niani w wielkim mieście"! Gościnnie w serialu wystąpią Karina Kunkiewicz i Paweł Ławrynowicz.

"Niania w wielkim mieście" odcinek 10. - Polsat, wtorek, 9 maja 2017, godz. 22:00

Dana (Magdalena Lamparska) mieszając się w bójkę Jacka (Przemysław Sadowski) i Kuby (Stefan Pawłowski) dostaje przypadkowy cios. Dziewczyna po tygodniowej przerwie w pracy spotyka Jacka, nie daje mu nadziei na naprawę stosunków między nimi.

Jacek widzi pocałunek Dany i Kuby! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Monika (Kamilla Baar - Kochańska) poznaje w sanatorium Marcina (Paweł Ławrynowicz), który jest z zawodu detektywem. Kobieta zleca mu odnalezienie jej syna, którego urodziła w wieku szesnastu lat i oddała do adopcji. Sara (Alicja Wieniawa-Narkiewicz), córka Aldony (Karina Kunkiewicz), zachowuje się agresywnie. Nastolatka nie radzi sobie z emocjami, nie akceptuje kolejnego mężczyzny swojej matki. Zachowanie Lilki (Dagmara Bąk) wzbudza niezadowolenie wśród pracowników, dziewczyna nie uwzględnia nikogo ze starej ekipy w kursie guwernantek. Dana pod szkołą Iwa (Igor Borecki) spotyka nietrzeźwą matkę chłopca. Zabiera Joannie (Anna Dereszowska) kluczyki, za co ta zwalnia ją z pracy. Monika wraca wcześniej z sanatorium, ponieważ znaleźli się chętni na kupno jej mieszkania. Jacek proponuje jej, by zamieszkała u niego. Dana przypadkowo spotyka Profesor Wolny (Daria Widawska), która przekazuje jej nowinę, iż jej barat został zakwalifikowany do operacji.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.