"O mnie się nie martw" sezon 6. odcinek 11. Natłok gości u Marcina i Krzyśka. Sylwia ma nowe wieści o mężu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Sytuacja w życiu bohaterów "O mnie się nie martw" coraz bardziej się zagęszcza. Dosłownie i w przenośni. Sprawdź, co wydarzy się w 11. odcinku 6. sezonu serialu "O mnie się nie martw"!

"O MNIE SIĘ NIE MARTW" ODCINEK 11. SEZON 6. W PIĄTEK, 19.06.2017 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Wokół Marcina (Stefan Pawłowski) wciąż kręci się wiele osób. Kaszuba jest stęskniony za Igą (Joanna Kulig), ale nie może narzekać na brak zajęć. Podobnie jest u Krzyśka (Paweł Domagała), który nie stracił swojej zdolności do mieszania się w dziwne sytuacje.

Sylwia brawurowo wkroczyła w życie bohaterów. "Granie takiej postaci to przyjemność" [WIDEO+DJĘCIA]Zobacz więcej

W 76. odcinku "O mnie się nie martw" Grażyna (Joanna Kurowska) na dobre zadomowiła się u Krzyśka. Wściekła Marta (Katarzyna Ankudowicz) stawia Krzyśkowi ultimatum. Ma się natychmiast pozbyć macochy z ich domu. Krzysiek obiecuje, że to załatwi. Prosi Grażynę, by wróciła do siebie. Kiedy Krzysiek wraca do domu, zastaje nie tylko Grażynę, ale także zaproszonych przez nią gości, którzy świetnie się bawią. Marta dostaje szału.

Aśka (Aleksandra Domańska) odwiedza Adam (Lesław Żurek)a, ale ten jest w kiepskim stanie i nie chce z nią rozmawiać. Aśka prosi Marcina, by przekonał przyjaciela do rozwodu. Marcin prowadzi sprawę męża oskarżonego o pobicie testera wierności. Zazdrosny mąż najął go do sprawdzenia swojej żony. Teraz podejrzewa żonę o romans z nim, choć ona twierdzi, że jest niewinna. W trakcie rozprawy na jaw wychodzą zaskakujące fakty.

Iga ma niespodziankę dla Marcina! W końcu dojdzie do ślubu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Renata (Katarzyna Gniewkowska) wprowadza się do Marcina. Postawia pomóc mu do powrotu Igi. Rozmawia z nim poważnie o Idze, Sylwii (Aleksandra Adamska) i jego planach na przyszłość. Mówi, że zależy jej tylko na jego szczęściu. Tymczasem Sylwia otrzymuje wiadomość, że jej mąż siedzi w więzieniu. Po początkowym szoku, jedzie do zakładu. Nie otrzymuje jednak zgody na widzenie z Igorem. Załamana prosi Marcina, by został jej pełnomocnikiem.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.