"O mnie się nie martw" sezon 7. Iga i Sylwia zostaną przyjaciółkami? [ZDJĘCIA]

Czy Iga i Sylwia po perypetiach w 6. sezonie "O mnie się nie martw" zostaną przyjaciółkami? Nowe zdjęcia z planu 7. sezonu mogą na to wskazywać!

Sylwia (Aleksandra Adamska) sporo namieszała w relacji Kaszuby i Igi w 6. sezonie "O mnie się nie martw". Odnaleziona siostra Krzyśka (Paweł Domagała) zaprzyjaźniła się ze wszystkimi znajomymi brata. Głównie z Marcinem (Stefan Pawłowski), którego próbowała nawet poderwać, ale w porę udało się jej opamiętać. Zazdrość Igi nie była chyba dla nikogo zaskoczeniem.

Sylwia brawurowo wkroczyła w życie bohaterów. "Granie takiej postaci to przyjemność" [WIDEO+DJĘCIA]Zobacz więcej

Na zdjęciu zza kulis 7. sezonu "O mnie się nie martw" widzimy jednak szczęśliwą trójkę - Igę, Marcina i Sylwię w szpitalu. Fotografia opublikowana przez Stefana Pawłowskiego może oznaczać, że Idze i Małeckiej uda się jednak zaprzyjaźnić. Wszystko wskazuje bowiem na to, że Sylwia będzie obecna przy porodzie ukochanej Kaszuby!

Zobacz galerię

Przypominamy, że w 7. serii "O mnie się nie martw" przebojową Igę (Joanna Kulig) i przystojnego prawnika, Marcina (Stefan Pawłowski) czeka bardzo odpowiedzialne zadanie – Państwo Kaszuba zostaną rodzicami! Iga świetnie znosi kolejną ciążę, wygląda kwitnąco i tak się czuje. Marcin tymczasem, chcąc zostać ojcem idealnym, przygotowuje się do nowej roli trenując zakładanie pieluch na lalce i wertując poradniki poświęcone opiece nad niemowlętami. Iga pomimo swojego stanu cały czas angażuje się w pomoc innym, a Marcin zastanawia się jak poradzą sobie kobiety w fundacji, kiedy jego żona urodzi.

Kuba Wesołowski i Przemysław Cypryański w 7. sezonie! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • fanka_Igi (gość)

    jeśli chodzi o oglądalność, to oni chyba porównują sezony wiosenne i jesienne oddzielnie,dlatego porównali 4 i 6, wiosenne ; ale jak widać , mimo ,że zastosowali pomysły rodem z 'm jak m' lub 'mody na sukces' , to jakoś oglądalność im nie wzrosła , moim zdaniem bez sensu jest ściganie się na oglądalność z takimi gigantem jak mjm, lub ndinz, bo ludziom już się opatrzyły seriale obyczajowe ; lepiej wrócić do pomysłów z 1 serii i zadowolić wiernych widzów (chociaż podobno wtedy też bazowano na filmie 'Erin Brocovich' ; zresztą podawano też inne przykłady 'zerżnięcia' np w 8 odc 4 serii ten wątek z kolegą Krzyśka,który go w podstawówce ośmieszył ; a omsnm reklamowano jako czysto polski wymysł,no,niech im będzie ;) )

    20.07.2017 12:20
  • fanka_Igi (gość)

    o,już po awarii (bo nie można było dodawać komentów

    20.07.2017 12:09
  • gość (gość)

    proba

    20.07.2017 12:08
  • Mona (gość)

    I tu jest właśnie problem, bo Sylwia tak jak Krzysiek ma tyle samo fanów co antyfanów. Iga natomiast postrzegana jest jako partnerka Marcina, razem z Marcinem i nie zawsze to wypada na jej korzyść. Marcin i Iga osobno też są jacyś nieciekawi chwilami, ale razem to mają takich niesamowitych fanów, że tego żadna inna postać serialu nie przebije. Dlatego tak jak napisałaś fanom Igi i Marcina wystarczy jedna scenka, by czekać z utęsknieniem na następną. Ale są też tacy co już czekanie na cokolwiek się znudziło i oczekują wiecej i pięknych scen Igi z Marcinam. Ja też do nich należę, bo nie chce marnować czasu w piątek na perypetie sercowe Sylwi. Niech się wreszcie ogarnie i nie czepia się w żaden sposób Marcina, a co za tym idzie nie wtyka nosa, ani nogi między drzwi do mieszkania i życia Igi i Marcina. A co do ogladalności to dziwne, że 6 serię porównali z 4, bo w 5 była znacznie wyższa, przez Sylwię i Kingę serial dużo fanów stracił i to bezpowrotnie.

    19.07.2017 18:26
  • Fanka_Igi (gość)

    Ciekawe,czy to można zmierzyć, ile fanów ma Iga ,a ile Sylwia (o Kaszubie nie piszę, bo on jest chwiejny 😉) , może produkcja omsnm robi jakieś własne badania popularności tych postaci ; wydaje się, że oni posilkuja się komentarzami na fb , stąd pojawiło się kiedyś pytanie 'jak wam się podoba Sylwia' ( a Jeszcze wcześniej pytali o ulubionego bohatera), Sylwia uzyskała wtedy niezły wynik ,ale czy fb jest wiarygodny? , serial ogląda ok 1,9 mln widzów, stronę serialu polubilo raptem ok 67 tys osób; bo sie zastanawiam skad pomysł na tak duże lansowanie Sylwii?

    19.07.2017 09:48
  • GOŚĆ (gość)

    Też mi się tak wydaje ,że Iga i Marcin nie znikną z serialu.Będą nas łechtać małymi scenkami,a my fani teraz już rodzinki Kaszubów będziemy z wypiekami czekać na każdą chwile z nimi.Nie zrezygnują z tylu widzów,oglądalność się liczy.

    18.07.2017 18:20
  • Triniti (gość)

    Wydaje mi się, że Iga i Marcin nie znikną, ale tak jak w poprzedniej serii ich wątek będzie już na drugim planie. Małeckich się namnożyło i teraz oni będą w każdej możliwej minucie odcinka. Iga i Marcin będą serwowani w maleńkich dawkach, by za dużo fanów nie stracić, wątek Sylwi będzie już inaczej prowadzony. Już w 1 odcinku znajdzie sobie nowego adoratora, albo dwóch (nie wiemy kogo zagra Wesołowski) wszystko potoczy się już w innym klimacie. O pocałunku Marcin i Sylwia dawno zapomnieli, bo Sylwia Małecka tak jak Krzysiek przejdzie wielką przemianę. Zimny prysznic podziałał, a Marcin już będzie czym innym zajęty, więc nie ma powodu by sie tłumaczył Idze, bo po co ma denerwować ją niepotrzebnie, gdy on ajest w ciąży? Zamieszanie jakie było między Sylwią i Marcinem nagle się rozmyło i tak jak zawsze tylko fani będą się zastanawiać, była jakaś rozmowa między nimi, czy wystarczył zimny prasznic? Dwuznaczności i niedomówień ciąg dalszy. Scenarzystki pewnie poszły na skruty, bo życiu Igi i Marcina zaczął się nowy etap, więc nie ma sensu wracać do tego co było. Panta rhei!

    14.07.2017 22:38
  • Fanka_Igi (gość)

    A może będzie tak, że nie będzie wątku głównego, ale poszczególne wątki będą prowadzone równolegle (tak jest w innych serialach) , nie będą miały styczności i wtedy np nieobecność aktora nie zakloci trwania serialu; ja osobiście tego nie lubię ,bo zapomnę co się działo w danym wątku, np jeśli będzie on rozgrywany co jakiś czas

    14.07.2017 19:11
  • GOŚC (gość)

    Jeśli tak by się stało to nie byłby już serial o perypetiach trzydziestoletniej bohaterki,która spotyka na swojej drodze przystojnego prawnika.Niech zmienią tytuł i całą czołówkę wtedy będziemy wiedzieć,że trzeba pożegnać się z naszym serialem,bo to co czeka Sylwię wcale mnie nie obchodzi. A oglądalność niech sobie robią ci co tak bardzo ją podziwiają mimo tego co próbowała zrobić.

    14.07.2017 15:38
  • himena (gość)

    Triniti Na to wygląda i jest tak jak napisałaś" Nowa Małecka Sylwia, zastąpi byłą Małecką Igę"

    14.07.2017 11:58
  • Fanka_Igi (gość)

    Czyli serial sie jednak zmienia, no cóż po zastanowieniu wolę chyba żeby Kaszubowie byli postaciami drugoplanowymi, niż gdyby Kaszubie wcisneli Sylwie ,chyba nie ma innego wyjścia i trzeba się do tego przyzwyczaić

    13.07.2017 21:07
  • Triniti (gość)

    Czyli pozamiatane! Nowa Małecka Sylwia, zastąpi byłą Małecką Igę! Próbowała zająć jej miejsce obok Marcina, ale się nie udało, to teraz cały klan Małeckich wygryzie Igę i Marcina Kaszuba z serialu! Iga i Marcin pojawią się na początku serii aż do porodu i potem dopiero zobaczymy ich w ostatnim odcinku na spacerze z dzidziusiem!

    13.07.2017 20:51
  • fanka_Igi (gość)

    tak, jak to usłyszałam to zaniemówiłam ,nie wiem czy pan Domagała tak z siebie żartował, czy też mówił poważnie ;P

    13.07.2017 14:56
  • himena (gość)

    fanka_Igi Przecież Krzysiu to Ryan Gosling:))

    13.07.2017 13:23
  • fanka_Igi (gość)

    seksapeal i Krzysiek ,to jak niebo i ziemia ,he,he (btw przypominam sobie odcinek ,kiedy Sylwia przyłapała Krzyśka przed lustrem i powiedziała ,że mają dobre geny po ojcu , no,ja bym polemizowała , ) ; i okazuje,że pilot w wykonaniu pana Cypryańskiego zagości chyba na dłużej jako nowy ukochany Sylwii,uff, więc jednak chyba odczepi się Kaszuby /ów ;)

    13.07.2017 13:18
  • himena (gość)

    Na instagramie Oli Adamskiej to samo zdjęcie jest podpisane"Seksapil Małeckich idzie po Mieczu"Jak dodrze że Iga jest już Kaszuba:)

    13.07.2017 10:38
  • fanka_Igi (gość)

    tak, widziałam to zdjęcie ; napisane było 'nie ma Kaszuby', ale jakoś nikt nie zauważył ,że nie ma przede wszystkim Igi, czyli rzeczywiście serial się zmienia ,w kierunku, że ster przejmuje Małecka...Sylwia ,i to mi się nie podoba ; czyli spełniają się przeczucia, że Iga i Marcin będą postaciami drugoplanowymi (ja zapowiadam, że będę wyłączała dźwięk w scenach Sylwii, czyli chyba 3/4 odcinka ,z tego wynika)

    13.07.2017 09:20
  • Mona (gość)

    Nie ma się co łudzić, polecą dalej schematem i nic nie wyjaśnią. Po około półrocznym przeskoku Marcin już będzie zupełnie czym innym zajęty, a Sylwia jak widać na zdjęciach będzie nadal w roli głównej z Igą i Marcinem w tle. Małeckie już nie tylko na Żelaznej się zadomowiły, ale będą nawet w kancelerii Marcina zastępować. Adamska wszędzie się promuje raz z Igą i Marcinam na porodówce, potem zdjęcie z Radeckim, a ostatnio cały klan Małeckich pojawił się na zdjęciu w kancelarii. Sylwia już z nowym adoratorem, czyli wszystko zostało zamiecione pod dywan, jak zwykle!

    13.07.2017 08:50
  • Triniti (gość)

    Di himena. Z Igą Marcin miał zawsze pod górę, z innymi kobietami wszystko jakoś lepiej nu sie układało. Faktem jest, że każda inna na miejscu Igi już dawno by sobie Marcina odpuściła. Gdyby nie Iga Marcin by się nie zmianił. Nie idealizuję Igi, ale myślałam, że Marcin ma więcej oleju w głowie, czyli, że scenarzystki nie zrobią z niego takiego niezdecydowanego i nieporadnego niedojdę jak w 4 i 6 serii. Marcin to była fajna postać, a w 4 serii to był sterany życiem facet z teczką, a 6 serii zachowywał się jakby nagle nie był z Igą tylko zgodził się zająć jej córkami pod jej nieobecność. Zachowywał się jek facet bez zobowiązań, narzekał na brak czasu a trwonił go załatwiając prywatne sprawy Sylwi.

    13.07.2017 08:21
  • Fanka_Igi (gość)

    Tak , z Iga było tak że i ona miała o Kaszubie złe zdanie i powoli się do niego przekonywała

    12.07.2017 22:07
NowszeStarsze