"Okup". Serial oparty na faktach od 11 maja w AXN [ZDJĘCIA]

"Okup" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia negocjatora kryzysowego, Erica Beaumonta (Luke Roberts). Dowodzi on zespołem, zajmującym się ratowaniem ludzkiego życia w najtrudniejszych sytuacjach. Grupa rozwiązuje prywatne sprawy, w które nie są zaangażowane policja i sądy.

W pierwszym odcinku serialu do zespołu Beaumonta dołącza Maxine Carlson (Sarah Greene). Młoda negocjatorka pragnie wykazać się w nieznanym środowisku, ale sekret z jej przeszłości może okazać się źródłem niebezpieczeństwa, którego nawet genialny negocjator nie jest w stanie zażegnać. Zaufani współpracownicy Erica - specjalista od profilowania psychologicznego, Oliver Yates (Brandon Jay McLaren) i była policjantka, Zara Hallam (Nazneen Contractor) - z rezerwą podchodzą do nowej koleżanki.

Główny bohater "Okupu" rozumie przestępców lepiej niż jakiekolwiek organy ścigania. Wykorzystuje swoją znajomość ludzkiego charakteru do rozwiązywania najtrudniejszych spraw porwań dla okupu. Niezależnie od okoliczności, nigdy nie używa broni i nie ucieka się do przemocy, nawet jeśli ma do czynienia z bezwzględnymi przestępcami. Umiejętność manipulacji ludźmi czyni go mistrzem w swoim fachu, jednak często powoduje problemy w relacjach z rodziną, znajomymi i współpracownikami. Trudno stwierdzić, kiedy Eric ukazuje swe prawdziwe oblicze, a kiedy staje się tym, kim musi być, by osiągnąć zamierzony cel.

Wydarzenia ukazane w "Okupie" inspirowane są prawdziwymi doświadczeniami wybitnego negocjatora Laurenta Combalberta, który wraz ze swoim partnerem - Marwanem Merym - stworzył duet najlepszych światowych negocjatorów. Dzisiaj podróżują po świecie, pomagając wielonarodowym korporacjom i agencjom rządowym w skomplikowanych pertraktacjach i rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych.

Nad stworzeniem "Okupu" pracowały wspólnie: Entertainment One (eOne), Big Light Productions, Sienna Films i Wildcats Productions. Producentem wykonawczym tego 13-odcinkowego serialu jest zdobywca nagród Emmy i Złotych Globów – Frank Spotnitz (Z archiwum X, The Man in the High Obsadale).

Oni wiedzą jak pozostać sobą na ekranie! [GALERIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.