"Old Fashioned". Romantyczna odpowiedź na "Pięćdziesiąt twarzy Greya" już w kinach! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Nie każda fantazja jest szkodliwa, ale nie wszystkie ścieżki wydeptywane przez dwoje ludzi prowadzą do prawdziwej miłości. Widzowie o romantycznych sercach, pamiętający historię studentki odkrywającej mroczne fantazje milionera, mogą teraz rozmarzyć się nad opowieścią z przeciwnego bieguna. Od 23 czerwca w kinach można oglądać "Old Fashioned" – film o mężczyźnie i kobiecie, wychodzących z ciemności w prawdziwą miłość. Gotowi na starcie tajemnic Greya z romansem w stylu retro?

"Old Fashioned" to historia Clay’a Walsha, który porzucił beztroską hulankę, by prowadzić sklep z antykami. Na jego drodze staje Amber Henson, która uciekając od trudnej przeszłości, pojawia się w miasteczku i wynajmuje mieszkanie nad jego sklepem. Spotkanie tych dwoje wywraca świat do góry nogami, lecz bolesne doświadczenia nakazują im trzymać się od siebie z daleka.

"Free Fire" Bena Wheatley'a i "Kuso" Flying Lotusa w Nocnym Szaleństwie [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Gdy zestawimy "Old Fashioned" z filmem "Pięćdziesiąt twarzy Greya", zobaczymy dwa kontrastujące ze sobą obrazy o ludziach z trudną przeszłością, którzy decydują się na kompletnie odmienne drogi do spełnienia. W jednym narożniku mamy giganta branży rozrywkowej – Cineplex, z jego wypełnioną erotyzmem opowieścią o studentce literatury, która staje się niewolnicą milionera i poznaje jego mroczne pragnienia.

W kontrze do głośnego obrazu staje produkcja niezależnej wytwórni Skoche Films, z historią dwóch dusz znużonych miłosnymi podbojami, które odkrywają romantyzm na nowo. Opowieść utrzymana w nurcie „slow life” spotkała się ze świetnym odbiorem wśród amerykańskich widzów, pobijając rekord w box office jako największy weekend otwarcia wśród filmów opartych na religijności, wchodząc początkowo na mniej niż 300 ekranów kinowych.

Rik Swartzwelder, autor scenariusza, reżyser, współproducent i odtwórca głównej roli w filmie "Old Fashioned", mówi:

Dlaczego niskobudżetowy film romantyczny, taki jak Old Fashioned ośmielił się wskoczyć na arenę i mierzyć się z produkcją taką jak Pięćdziesiąt twarzy Greya? Cóż, szczerze mówiąc, ponieważ uważamy, że nasza historia coś znaczy. Wierzę, że w głębi serca chcemy celebrować coś więcej niż erotyczną przygodę w stylu Greya.

"OLD FASHIONED" W KINACH OD 23 CZERWCA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.