"Ostatnia rodzina". Zobaczcie międzynarodowy zwiastun filmu o Beksińskich! [WIDEO]

Na festiwalu filmowym w Locarno swoją premierę właśnie miał debiutancki film Jana P. Matuszewskiego pt. "Ostatnia rodzina". Obraz opowiadający o rodzinie Beksińskich doczekał się także międzynarodowego zwiastuna i jest mocno promowany w zagranicznych mediach. Zobaczcie, czego spodziewać się po filmie!

„Ostatnia Rodzina” to rozgrywająca się na przestrzeni 28 lat warszawska saga słynnej rodziny Beksińskich. W legendarne postaci Zdzisława i Tomka wcielili się Andrzej Seweryn i Dawid Ogrodnik. Towarzyszą im Aleksandra Konieczna jako Zofia Beksińska oraz Andrzej Chyra w roli marszanda Piotra Dmochowskiego.

CZYTAJ TAKŻE:

"OSTATNIA RODZINA" W LOCARNO! POLSKI FILM O BEKSIŃSKICH W KONKURSIE GŁÓWNYM PRESTIŻOWEGO FESTIWALU!
"OSTATNIA RODZINA". SEWERYN, OGRODNIK, KONIECZNA I CHYRA NA OFICJALNYCH PLAKATACH FILMU O BEKSIŃSKICH! [ZDJĘCIA]

Akcja filmu zaczyna się w 1977 roku, gdy Tomek Beksiński wprowadza się do swojego mieszkania. Jego rodzice mieszkają tuż obok, na tym samym osiedlu, przez co ich kontakty pozostają bardzo intensywne. Nadwrażliwa i niepokojąca osobowość Tomka powoduje, że matka – Zofia, wciąż martwi się o syna. W tym samym czasie Zdzisław Beksiński próbuje całkowicie poświęcić się sztuce. Po pierwszej nieudanej próbie samobójczej Tomka Zdzisław i Zofia muszą podjąć walkę nie tylko o syna, ale także o przywrócenie kontroli nad swoim życiem. Gdy Zdzisław podpisuje umowę z mieszkającym we Francji marszandem Piotrem Dmochowskim, a Tomek rozpoczyna pracę w Polskim Radiu, wydaje się, że rodzina najgorsze kłopoty ma już za sobą. Jednak seria dziwnych, naznaczonych fatum wydarzeń, dopiero nadejdzie.

"OSTATNIA RODZINA" DO KIN TRAFI 30 WRZEŚNIA

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.