"Ostre cięcie". Naprawdę ostry odcinek, czyli interwencja pogotowia, straży pożarnej i policji! [ZDJĘCIA]

To będzie odcinek "Ostrego cięcia" jakiego jeszcze nie widzieliście. Na oczach widzów rozegra się prawdziwy dramat!

W niewielkim Przasnyszu salon prowadzi pewna siebie Bożena posługująca się technikami, które wprawiają w osłupienie nawet Tomka i Andrzeja. Bożenie pomaga jej zagubiona córka Faustyna. Właścicielka salonu w wizycie Andrzeja i Tomka pokłada ogromne nadzieje i oczekuje, że duet fryzjerów z "Ostrego cięcia" w ciągu trzech dni nauczy fryzjerki jak robić warkoczyki, dready, profesjonalne masaże oraz... makijaż!

Ambicje wielkie, ale czego tak naprawdę Tomek i Andrzej będą musieli nauczyć dziewczyny? Klientów w salonie brak, a pustkę wypełnia aż siedem praktykantek. Mimo, że dziewczyny są w salonie od wielu miesięcy kompletnie nic nie potrafią. Praktykantki czują się zastraszane przez właścicielkę, a w kierunku Bożeny rzucają bardzo poważne oskarżenia.

Tomek z Andrzejem będą musieli rozsądzić kto w tym sporze mówi prawdę? Napięcie odcinka spotęguje konfrontacja ze śmiertelnym zagrożeniem i konieczność interwencji pogotowia, straży pożarnej i policji!

Chcąc zrekompensować wyrządzone praktykantkom krzywdy Andrzej i Tomek zdecydują się na krok, jakiego jeszcze nigdy nie wcześniej zrobili. Musicie to zobaczyć na własne oczy!

"OSTRE CIĘCIE" W ŚRODĘ, 20.04 O GODZINIE 22.00, NA ANTENIE TTV

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.