Paulina Chylewska komentuje odejście z TVP: Przede mną nowe zawodowe wyzwania

Paulina Chylewska zabrała w końcu głos w sprawie swojego odejścia z TVP. Dziennikarka za pośrednictwem Facebooka podziękowała koleżankom i kolegom za 21 lat pracy, a także poinformowała o dalszych planach zawodowych.

W czwartek (29 czerwca) przedstawiciele TVP za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowali, że Paulina Chylewska odchodzi ze stacji. Dziennikarka sportowa, a także prowadząca „Dzień Dobry Polsko” oraz rozmaitych kulturalnych wydarzeń emitowanych na antenach TVP, w końcu zabrała głos w tej sprawie.

Ostatnia Gala! 💥Ostatni Wielki Test! 💥Ostatni Sport! 💥 To był pracowity ostatni miesiąc w TVP1. Po ponad 20 latach (rany, jak to brzmi 🤦‍♀️) podjęłam decyzję o odejściu z Telewizji Polskiej. DZIĘKUJĘ wszystkim, których spotkałam na swojej zawodowej drodze - dzięki Wam dziś mogę o sobie mówić "dziennikarz"! DZIĘKUJĘ widzom za wsparcie, miłe słowa i obecność przez te wszystkie lata. DZIĘKUJĘ moim najbliższym - rodzinie i przyjaciołom - za cieszenie się ze mną z sukcesów i dzielne znoszenie porażek! To nie koniec! To dopiero początek! Przede mną nowe zawodowe wyzwania! DO ZOBACZENIA!!!

Od "Roweru Błażeja" do "Dzień Dobry Polsko". Jak się zmieniła? [GALERIA]Zobacz więcej

Na razie nie wiadomo, w jakiej stacji będziemy mogli wkrótce oglądać Paulinę Chylewską. Przypominamy jednak, że po udziale w tegorocznej, 7. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" pojawiły się plotki, jakoby Chylewska miała przejść do Polsatu. Informacje te nie zostały jednak na razie potwierdzone.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.