"Pierwsza miłość" odcinek 2308. Romantyczny taniec Luizy i Natana! Mikser już nie ma szans u Luizy? [ZDJĘCIA]

Luiza i Mikser próbują za wszelką cenę wzbudzić w sobie zazdrość. Mikołaj przypadkiem widzi romantyczny taniec Luizy i Natana. Nie będzie już walczył o swoją ukochaną?

"Pierwsza miłość" odcinek 2308. - Polsat, piątek, 27.05.2016, godz. 18:00

Mikser (Błażej Michalski) i Luiza (Klaudia Halejcio) rozstali się jakiś czas temu. Punktem zwrotnym w ich związku były intrygi Aśki (Paulina Gałązka) i niestety później nie udało się już uratować ich miłości.

Mikołaj obecnie mieszka u Beatki (Katarzyna Ankudowicz), a Luiza została w mieszkaniu Błażeja (Paweł Korcz). W 2308. odcinku "Pierwszej miłości" byli kochankowie spotykają się przypadkiem na korytarzu i próbują wzbudzić w sobie zazdrość. Oboje udają, że świetnie sobie radzą po rozstaniu, a ich życie towarzyskie rozkwitło. Luiza udaje, że tego wieczora organizuje imprezę, Mikser zaś, że ma randkę.

Luiza ma problem z uzbieraniem gości na "spontaniczną" imprezę. Na dodatek domownicy woleliby odpocząć wieczorem zamiast się bawić. Goście szybko wychodzą, a Aśka, Daria (Angelika Kujawiak) i Błażej zostawiają Luizę ze sprzątaniem. Cała trójka idzie odpocząć u Miksera. Za namową przyjaciół Mikołaj idzie pomóc Luizie i liczy na to, że uda mu się z nią pogodzić.

W międzyczasie do Luizy przyszedł Natan (Krzysztof Kwiatkowski) i próbuje pocieszyć ją po nieudanej imprezie. Zaprasza ją do tańca. Świadkiem tego romantycznego wydarzenia jest Mikser. Załamany chłopak wraca do domu.

Czy Luiza i Mikser nie będą już razem?

"Pierwsza miłość" online. Gdzie obejrzeć "Pierwszą miłość" w internecie?

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.