"Pierwsza miłość" odcinki 2504-2508. Ślub Wiktorii i Olka odwołany, a Melka wstępuje do policji! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Olek urządza Wiktorii karczemną awanturę i para odwołuje ślub. Melka natomiast wyjeżdża na kurs przygotowawczy do policji. Co jeszcze wydarzy się w 2504-2508 odcinkach "Pierwszej miłości"?

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie

Trwają przygotowania do ślubu Wiktorii (Halszka Lehman) i Olka (Krzysztof Wieszczek) oraz Kazanowej (Elżbieta Romanowska) i Seweryna (Mirosław Kropielnicki). Wiktoria prosi Emilkę (Anna Ilczuk), aby ta została jej świadkową. Miedzianowska postanawia zorganizować przyszłym pannom młodym wieczór panieński. Olek jest zazdrosny, kiedy widzi jak jego ukochana odjeżdża z obcym mężczyzną. Po powrocie z imprezy narzeczony urządza Wiktorii karczemną awanturę, po której ich ślub zostaje odwołany.

Aneta aresztowana! Czy to kolejna intryga Bogumiła? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Marysi (Aneta Zając) coraz trudniej pogodzić wszystkie obowiązki i w końcu postanawia zrezygnować ze studiów. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) i Michał (Wojciech Błach) próbują przekonać ją, żeby nie podejmowała zbyt pochopnej decyzji.

Melka (Ewa Jakubowicz) nie zmienia swoich planów i nadal przygotowuje się do wstąpienia do policji. Dziewczyna decyduje się na specjalny kurs przygotowawczy, który odbywa się poza Wrocławiem.

Aneta (Maria Pakulnis) zostaje aresztowana po zarzutem kradzieży kolekcji obrazów. Policja zatrzymuje także Aśkę (Paulina Gałązka) jako współuczestniczącą. Aśka razem z Tymkiem (Piotr Gawron-Jedlikowski) próbują udowodnić niewinność Anety.

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" online. Gdzie obejrzeć "Pierwszą miłość" w internecie?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.