"Pierwsza miłość" po wakacjach 2017. Kiedy pierwszy odcinek? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2017 powróci już we wrześniu. Sprawdź, kiedy emisja pierwszego nowego odcinka.

"Pierwsza miłość" już niedługo powróci do Polsatu z nowymi odcinkami. Wiadomo już, że po wakacjach pojawi się kilka nowych postaci. Do obsady serialu dołączyli m.in Edyta Herbuś, Michał Mikołajczak i Marcin Rogacewicz.

Jak udało się nam ustalić, serial pojawi się w Polsacie na początku września. 1318. odcinek "Pierwszej miłości" zobaczymy już w poniedziałek, 4 września, tradycyjnie o godz. 18:00.

Edyta Herbuś dołączyła do obsady! Kogo zagra? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przypomnijmy, że ostatni odcinek pozostawił kilka pytań. Na bankiet w Kulczycki Corporation, podczas którego mianowano Aleksandra (Tomasz Mandes) prezesem wtargnął jego ojciec celując do syna z broni. Sabina (Urszula Dębska) osłoniła ukochanego własnym ciałem. Na razie nie wiadomo czy kula kogoś trafiła.

Beatka (Katarzyna Ankudowicz) i Cezary (Robert Wabich) wzięli ślub. Doszło do tego, aby ratować Barbarian. Czy mimo wszystko narodzi się między nimi uczucie?

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" online. Gdzie obejrzeć "Pierwszą miłość" w internecie?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • ja (gość)

    masakra h erbus???naprawdę zartujecie mam nadzieje

    03.09.2017 14:40
  • Goacinnie (gość)

    Marna z niej aktorka.

    01.09.2017 20:30
  • Aelskardna (gość)

    Wow serio herbus? Ze co? W klanie to rozumiem ale PM jest na wiekszym poziomie zeby siegac po tak slabe aktorki

    01.09.2017 16:16
  • Ktoś (gość)

    Zniszczycie serial Edytą Herbus nie mogliście dac kogoś innego. Szkoda tak czekałam na nowe odcinki ale z tą aktorką nie będę oglądać trudno

    30.08.2017 17:58
  • Asia (gość)

    Tylko nie Herbuś ludzie co wy robicie!!!

    30.08.2017 16:48
  • Trawek (gość)

    Tylko nie Herbuś. Jest sztuczna i bez talentu.

    30.08.2017 00:21
  • Fanka (gość)

    Ręce mi opadły,po tylu latach oglądania zawiodłam się bardzo na wieść o tym,że zagra w nim Edyta Herbuś.Pomijam fakt,że nie przepadam za nią, jednak z trudem przyjdzie mi zaprzestać oglądać serial z uwagi na nią, zero polotu aktorskiego i talentu.

    23.08.2017 17:07
  • Kochas (gość)

    CherbCherbus ma fajne cycki

    21.08.2017 21:48
  • sabcia (gość)

    Nie nie nie tylko nie Herbuś jak ja tej baby nie trawie zero talentu aktorskiego na cholerę ona zniszczy ten serial przestaje go oglądać z nią po tylu latach szkoda.

    11.08.2017 12:34
  • Natka (gość)

    Hah czekam.

    08.08.2017 23:08
  • Koles (gość)

    Zapomialem dodac ze tak o 18 bo pisze jak byk

    07.08.2017 17:22
  • Koles (gość)

    Przeciesz pisze ze 4 września ty tłuku

    07.08.2017 17:20
  • HiH (gość)

    Pierwsza miłość odkąd pamiętam jest w Polsacie o 18:00.

    07.08.2017 05:59
  • $%& (gość)

    Tradycyjnie? Od kody w Polsacie? I o 18 ?

    05.08.2017 17:03