"Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Kobiety zawładną "Pitbullem"! Zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu! [ZDJĘCIA]

18 maja w Warszawie padł pierwszy klaps na planie filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Druga część filmowej trylogii w kinach od 11 listopada 2016 roku. Producent – Ent One Investments oraz dystrybutor – Kino Świat, prezentują pierwsze zdjęcia z planu oraz oficjalny opis produkcji.

CZYTAJ TAKŻE:

"Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Magdalena Cielecka w nowym hicie Patryka Vegi!
"Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Alicja Bachleda-Curuś w obsadzie! Artur Żmijewski czarnym charakterem! Zobacz, kto jeszcze zagra w kontynuacji hitu Patryka Vegi! [GALERIA]
"Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Kontynuacja hitu Patryka Vegi w kinach w listopadzie!

Niekwestionowany król kina sensacyjnego Patryk Vega przedstawia następcę wielkiego, filmowego hitu – „Pitbull. Nowe porządki”. Kontynuacja przeboju, który na polskich ekranach obejrzało blisko 1,5 miliona widzów, przynosi prawdziwą rewolucję w gatunku. Po raz pierwszy w jego historii akcja zostanie ukazana z punktu widzenia kobiet. „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” – druga część filmowej trylogii – to nie tylko doskonałe kino sensacyjne, pełne charakterystycznego dla serii humoru, ale również wielkie emocje i uczucia, pełnokrwiści bohaterowie i aż 5 filmowych damsko-męskich duetów. Wszystko zaczerpnięte z życia autentycznych policjantek! W doborowej obsadzie „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” powracają ulubieńcy publiczności z części pierwszej oraz nowa ekipa gwiazdorska. W męskim, pełnym testosteronu gronie znaleźli się, m.in.: Piotr Stramowski, Artur Żmijewski, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski oraz Tomasz Oświeciński, jako kultowy Strachu. Płeć piękną, w kreacjach skrajnie odmiennych od dotychczasowego dorobku, reprezentują: Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka i Anna Dereszowska! Elektryzujące i zdeterminowane, policjantki i dziewczyny z drugiej strony barykady – oto właśnie – niebezpieczne kobiety.

W 2015 roku 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich są Zuza (Joanna Kulig) i Jadźka (Anna Dereszowska). Na drodze świeżo upieczonych policjantek los szybko stawia starszych kolegów po fachu: Gebelsa (Andrzej Grabowski) i Majamiego (Piotr Stramowski). Ich doświadczenie okaże się bezcenne w starciu funkcjonariuszek ze skorumpowanymi przełożonymi, takimi jak Izabela Zych ps. Somalia (Magdalena Cielecka) oraz brutalnym, przestępczym światem gangów motocyklowych i mafii paliwowej, której macki sięgają dużo dalej niż można sobie wyobrazić… Życie prywatne bohaterek jest równie skomplikowane. Jadźka na co dzień zmaga się z nieobliczalnym mężem (Artur Żmijewski), natomiast Zuza niefortunnie wikła się w romans z Remkiem ps. Cukier (Sebastian Fabijański), śmiertelnie niebezpiecznym członkiem gangu motocyklowego, którego dziewczyna – Drabina (Alicja Bachelda-Curuś) właśnie wychodzi z więzienia…

Tak o filmie mówi Patryk Vega:

W kinie policyjnym kobieta zawsze była uprzedmiotowiona. Nosiła teczkę z aktami za facetem, albo była podawaczem kwestii. „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” stanowi pod tym względem absolutną rewolucję. Po raz pierwszy w historii gatunku to kobiety będą determinowały wydarzenia w filmie i to z punktu widzenia ich emocji zostanie prowadzona historia. W filmie mamy losy kilku policjantek i dziewczyn z drugiej strony barykady. Podobnie jak w „Nowych porządkach” wszystkie sceny i dialogi są przeniesione 1 do 1 z prawdziwego życia, w którym występują pierwowzory filmowych bohaterek.

PITBULL. NIEBEZPIECZNE KOBIETY w kinach od 11 listopada

Gatunek: sensacyjny
Produkcja: Polska 2016
Producenci: Emil Stępień, Patryk Vega
Producent wykonawczy: Ent One Investments
Scenariusz i reżyseria: Patryk Vega („Służby specjalne”, „Pitbull. Nowe porządki”, „Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć”, serial „Pitbull”)
Obsada: Piotr Stramowski („Pitbull. Nowe porządki”, „W spirali”), Maja Ostaszewska („Pitbull. Nowe porządki”, „Body/Ciało”, „W imię...”, „Jack Strong”, „Uwikłanie”), Andrzej Grabowski („Pitbull. Nowe porządki”, „Demon”, „Na granicy”, „Służby specjalne”, „Pod Mocnym Aniołem”), Alicja Bachleda-Curuś („Pan Tadeusz”, „Ondine”, „Bitwa pod Wiedniem”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”), Artur Żmijewski („Mój rower”, „Katyń”, „Kamienie na szaniec”, „Psy II: Ostatnia krew”), Joanna Kulig („Sponsoring”, „Ida”, „Disco Polo”, „Niewinne”), Magdalena Cielecka („Córki dancingu”, „Wenecja”, [email protected] w sieci”), Anna Dereszowska („Słaba płeć?”, „Sęp”, „Lejdis”, „Nigdy nie mów nigdy”), Sebastian Fabijański („Miasto 44”, „Jeziorak”, „Panie Dulskie”, „#WSZYSTKOGRA”), Tomasz Oświeciński („Pitbull. Nowe porządki”, „Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć”, „Służby specjalne”).

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
 • shy (gość)

  procenty moga dotyczyc rozmaitych zjawisk, nieważne, ważne to że kobiety wyraźnie garną się do policji i dobrze że ktos o tym opowiada.joanna kulig jako policjantka mundurowa - to coś wspaniałego, jak ona świetnie w tym się prezentuje, zachowując magiczną kobiecość i wdzięk, na pewno pójdę ją zobaczyć w tym filmie...

  13.07.2016 19:19
 • aro (gość)

  Co za bzdura z tymi czterdziestoma procentami. W 2015r. kobiety stanowiły 16% przyjętych do policji. Są to oficjalne, ogólnodostępne dane.

  22.06.2016 17:31
 • Pitbull. Niebezpieczne kobiety (gość)

  Pitbull. Niebezpieczne kobiety w kinach listopad 2016 roku zdjęcia ruszyły w maju 2016 roku i potrwają do końca sierpnia 2016 roku w rolach głównych blondynka z natury joanna kulig i blondynka magdalena cielecka

  20.05.2016 12:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.