"Pod wspólnym niebem". TVP chce nakręcić odpowiedź na "Ucho Prezesa"? Paweł Deląg dementuje swój udział w projekcie! [ZDJĘCIA]

Jak kilka dni temu poinformował dziennik Fakt, Telewizja Polska zamierza nakręcić serial będący swoistą odpowiedzią na "Ucho Prezesa", chociaż wstępny opis fabuły zapowiada bardziej (kolejną) kontynuację serialu "Alternatywy 4"...

Chodzi o projekt "Pod wspólnym niebem", do którego scenariusz miałby napisać dyrektor TVP2 i jednocześnie autor "Szopki w muzeum", Marcin Wolski. Na stołku reżyserskim miałby zasiąść Marek Śledziewski.

Najgorsze polskie seriale. Tego nie dało się oglądać! [GALERIA]Zobacz więcej

Akcja serialu miałaby rozgrywać się w jednym bloku, gdzie mieszkańcy podzieleni są na zwolenników rządu i zwolenników opozycji. Brzmi ciekawie?

Według informacji Faktu w serialu miałby zagrać Paweł Deląg, ale informacja ta została już stanowczo zdementowana przez agencję reprezentującą aktora, Knock Knock Actors. Krótko poinformowano:

DEMENTUJEMY- Informacje zawarte w poniższym newsie są nieprawdziwe i Paweł Deląg nie zamierza zagrać w projekcie "Pod wspólnym niebem".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.