Polsat SuperHit Festiwal 2016. Natalia Szroeder debiutuje w roli prowadzącej! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Wśród prowadzących tegoroczny Polsat SuperHit Festiwal jest młoda wokalistka, Natalia Szroeder! Jak przygotowuje się do nowej roli?

Natalia Szroeder zadebiutuje jako prowadząca w drugim dniu Polsat SuperHit Festiwal 2016 (28 maja). U jej boku stać będzie Krzysztof Ibisz, a koncert będzie jubileuszem 40-lecia pracy artystycznej Zbigniewa Wodeckiego, który sam mówi o sobie, że jest "artystą śpiewającym".

CZYTAJ TAKŻE:

POLSAT SUPERHIT FESTIWAL 2016. NATALIA SZROEDER ZAŚPIEWA ZE ZBIGNIEWEM WODECKIM! [ZDJĘCIA]
POLSAT SUPERHIT FESTIWAL 2016. SPRAWDŹ HARMONOGRAM FESTIWALU W SOPOCIE!

Zbigniew Wodecki to artysta totalny i z całą pewnością renesansowy. Prócz skrzypiec, gra na trąbce, aranżuje, komponuje, a przede wszystkim od ponad 40 lat również śpiewa. Równie dobrze czuje się na wielkiej scenie z orkiestrą, jak i w telewizyjnym studiu, gdzie - czego dowodził nie raz - potrafi błysnąć niebanalnym porównaniem czy trafną puentą. Jednym kojarzy się nieodłącznie z "Pszczółką Mają", tytułową piosenką z bajki, którą zaśpiewał w 1979 roku, dla innych Wodecki to wielkie festiwalowe przeboje, z rozmachem zaaranżowane na orkiestrę i wyśpiewane jego mocnym głosem o szlachetnym brzmieniu i czystej barwie, takie jak np. "Zacznij od Bacha". Wszyscy jednak pamiętają go z pewnością z wielkiego przeboju lata roku 1985 "Chałupy Welcome to". Z zespołem Mitch & Mitch, w ubiegłym roku nagrał na nowo swoją debiutancką płytę "1976: A Space Odyssey". Krążek został entuzjastycznie przyjęty zarówno przez publiczność jak i dziennikarzy i dziś ma już status Złotej Płyty. "Dzięki Mitch & Mitch odzyskałem radość muzykowania" – powiedział w wywiadzie dla PR1 Zbigniew Wodecki, a takie utwory jak "Rzuć to wszystko co złe" czy "Opowiadaj mi tak" znów znalazły się na listach przebojów.

Niezwykli goście, zabawne anegdoty i dużo doskonałej muzyki - to czeka nas podczas tego wyjątkowego jubileuszowego koncertu artysty. A jak przed swoim debiutem w nowej roli czuje się Natalia Szroeder, która oprócz przebojów ma na swoim koncie także udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.