Polsat SuperHit Festiwal 2017. Janusz Panasewicz zaśpiewa z T.Love! "Mam nadzieję, że fani Muńka mnie nie rozszarpią" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Na tegorocznym Polsat SuperHit Festiwal zespół T.Love będzie obchodził swój jubileusz. Wśród zaproszonych gości będzie Janusz Panasewicz z Lady Pank. Wiemy, co razem zaśpiewają!

POLSAT SUPERHITFESTIWAL 2017 - DZIEŃ 1. - PIĄTEK, 26.05.2017 O GODZ. 20:05 W POLSACIE!

Pierwszy dzień Polsat SupeHit Festiwal 2017 będzie wieńczony przez koncert obchodzącego jubileusz 35-lecia działalności T.Love i rock’n’rollowego poety, założyciela zespołu Muńka Staszczyka. - Zaczęliśmy zimą 1982 roku w stanie wojennym, w zaśnieżonej reżimowej rzeczywistości – opowiadał kilkanaście lat temu wokalista. Członkowie grupy chodzili wtedy do IV L.O. w Częstochowie i właśnie tam powstał zespół T.Love Alternative, który pod tą nazwą funkcjonował do 1987 roku. Żaden z nich nie umiał wtedy specjalnie śpiewać i grać, nie mieli nawet własnych instrumentów, chcieli jedynie w jakiś sposób wyrazić swój stosunek do rzeczywistości, opowiedzieć o tym, co widzieli za oknem.

T.Love, Michał Bajor, Gromee, Cleo i Michał Szpak na konferencji przed festiwalem [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po 35 latach istnienia T.Love ma na koncie ponad 20 płyt, w tym siedem złotych i dwie platynowe. W twórczości grupy znajduje się mnóstwo ważnych dla kilku pokoleń Polaków piosenek: "Wychowanie", "Warszawa", "King", "Stany", IV L.O.", "Bóg", "1996", "Chłopaki nie płaczą", "Nie, nie, nie", "Lucy Phere" czy "Gnijący świat", a to tylko fragment historii jednego z najpopularniejszych zespołów rockowych w Polsce.

Do udziału w jubileuszu T.Love zaprosił gości specjalnych. Na scenie pojawią się m.in.: Kasia Kowalska, Stanisława Celińska, Kortez i Janusz Panasewicz, który zdradził nam, co zaśpiewa z Muńkiem. - Mam nadzieję, że fani Muńka i T.Love mnie nie rozszarpią - śmieje się wokalista.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.