"Pomiędzy słowami". Andrzej Chyra ojcem Jakuba Gierszała [ZDJĘCIA]

26 sierpnia zakończyły się zdjęcia do nowego filmu Urszuli Antoniak „Pomiędzy słowami” produkowanego przez Opus Film i Family Affair Films z Amsterdamu. Prezentujemy Wam oficjalne zdjęcia z planu, które mocno zaostrzają apetyt na tę produkcję!

Jak zapowiadają twórcy, film dotyka problemu emigracji i życia w nowym kraju lub dzielenia go z ojczyzną. Jest wędrówką w psychikę zintegrowanego emigranta i próbą znalezienia odpowiedzi na pytanie co to jest tożsamość?

Michael, 28 letni niemiecki prawnik z Berlina zostaje odwiedzony przez swojego ojca z Polski. Podczas jednego weekendu ojciec i syn starają się określić swoje relacje. Co wyniknie z tego spotkania? W rolach głównych wystąpili Jakub Gierszał i Andrzej Chyra. W obsadzie filmu zobaczymy także Justynę Wasilewską oraz niemieckiego aktora Christiana Löbera.

CZYTAJ TAKŻE:

"POMIĘDZY SŁOWAMI". ANDRZEJ CHYRA, JAKUB GIERSZAŁ I JUSTYNA WASILEWSKA W NOWYM FILMIE URSZULI ANTONIAK
"POMIĘDZY SŁOWAMI". RUSZAJĄ ZDJĘCIA DO NOWEGO FILMU URSZULI ANTONIAK [ZDJĘCIA]

Zdjęcia do filmu powstały w Berlinie, Warszawie i Łodzi. Ich autorem jest Lennert Hillege. Urszula Antoniak („Strefa Nagości”, „Nic osobistego”, „Code Blue”) jest nie tylko reżyserką, ale i scenarzystką filmu. Za scenografię do filmu odpowiadały Miren Oller i Katarzyna Jędrzejczyk, kostiumy przygotowała Paulina Sieniarska.

Premiera "Pomiędzy słowami" / "Beyond Words" zaplanowana jest na 2017 rok.

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.