"Porady na zdrady". Ryszard Zatorski, czyli król polskich komedii romantycznych. Dlaczego aktorzy lubią z nim pracować? [WIDEO]

Ryszard Zatorski jest twórcą takich hitów jak m.in. "Tylko mnie kochaj", "Dlaczego nie!" czy "Nigdy w życiu!". Teraz pracuje na planie nowej komedii romantycznej, "Porady na zdrady". Magdalena Lamparska, Tomasz Karolak i Anna Dereszowska opowiedzieli, jak wygląda współpraca z reżyserem.

"Porady na zdrady" to nowa polska komedia romantyczna, która wejdzie na ekrany kin 2 listopada 2016 r. Za kamerą stanął Ryszard Zatorski, nazywany królem polskich komedii romantycznych. Reżyser ma bowiem na swoim koncie takie tytuły jak ""Tylko mnie kochaj", "Dlaczego nie!", "Nigdy w życiu!" czy "Dzień dobry, kocham cię!", które łącznie zgromadziły w polskich kinach ponad 5 milionów widzów.

CZYTAJ TAKŻE:

"PORADY NA ZDRADY". MAGDALENA LAMPARSKA ZDRADZONA W DNIU ŚLUBU!
"PORADY NA ZDRADY". WERONIKA ROSATI I MIKOŁAJ ROZNERSKI PARĄ! JAK SIĘ DOGADUJĄ? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W nowym obrazie Zatorskiego zobaczymy Magdalenę Lamparską, któa wcieli się w postać Kaliny - zdradzonej w dniu śluby kobiety, która wspólnie z przyjaciółką Fretką (Anna Dereszowska) rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja (Mikołaj Roznerski) – coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. W filmie pojawią się także m.in. Weronika Rosati (żona Macieja) i Tomasz Karolak (przyjaciel Macieja).

Aktorzy opowiedzieli, jak wygląda współpraca z mistrzem gatunku. - Praca z Ryszardem Zatorskim to dla mnie ogromny zaszczyt - wyznaje Magdalena Lamparska. - Rysio wprowadza na plan spokój i dobrą energię - dodaje Anna Dereszowska, dla której "Porady na zdrady" nie są pierwszą produkcją Zatorskiego, przy której pracuje. Tomasz Karolak, który rozpoczynał swoją karierę pod skrzydłami właśnie tego reżysera zdradził nam, jaki był powód, dla którego zgodził się zagrać w nowym filmie Zatorskiego.

Zobacz wideo!

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.