Program tv na czwartek, 18.08.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Jakie hity przygotowały dla nas telewizje na czwartkowy wieczór? Sprawdźcie!

Zwariowana komedia. Ron i Melinda są szczęśliwie zaręczeni i z radością wyczekują "tego jedynego", wymarzonego dnia. Nowa twarz w rodzinie nie podoba się jednak szwagrowi, który w iście diaboliczny sposób zamierza skompromitować pana młodego podczas największego wieczoru kawalerskiego w historii kina! Nadszedł czas na ostatnie kuszenie, któremu towarzyszą liczne skąpo odziane panie, litry trunków i... zgromadzenie anonimowych seksoholików!
"Wieczór kawalerski II - Ostatnie kuszenie" - TV4, godz. 20:00

Miłość od pierwszego wejrzenia nie zawsze zapowiada równie obiecujący ciąg dalszy. Przekonują się o tym Sarah McNerney i Tom Leezak. Ona - początkująca pisarka - pochodzi z bogatej, snobistycznej rodziny. On dzięki ciężkiej pracy został popularnym reporterem radiowym. Wysiłki młodego mężczyzny, który próbuje zjednać serca konserwatywnych McNerneyów, spełzają na niczym. W końcu młodzi stawiają na swoim i po hucznym weselu wyruszają w podróż poślubną do Wenecji. Wkrótce okazuje się, że Sarah i Tom mają różne zainteresowania i temperamenty.
"Nowożeńcy" - Polsat, godz. 20:05

Nic i Jules są małżeństwem. Kobiety wspólnie wychowują nastoletnie dzieci - Joni i Lasera, z którymi tworzą czteroosobową rodzinę. Joni skończyła 18 lat i wybiera się na studia. Laser prosi ją, aby pomogła mu odnaleźć ich biologicznego ojca - oboje zostali poczęci przez sztuczne zapłodnienie i tylko osoba pełnoletnia ma możliwość uzyskania informacji na temat dawcy nasienia. Tak rodzeństwo odnajduje ojca - pełnego wdzięku i charyzmy życiowego lekkoducha Paula. Spotkanie zrewiduje poglądy bohaterów na temat tolerancji, miłości i przyjaźni.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Wszystko w porządku" - Ale kino+, godz. 20:10

Biografia, częściowo fikcyjna, Chucka Hirscha Barrisa, gwiazdora stacji telewizyjnej NBC. Barris zdobył sławę i stał się legendą amerykańskiej telewizji jako producent znanego talk-show "Randka w ciemno". W 2002 roku opublikował książkę o swoim życiu, w której ujawnił, że w latach 70. został zwerbowany przez CIA i był tajnym agentem. Mało tego, przyznał się, że podczas pełnienia tej misji osobiście zabił 32 osoby. Nie wiadomo, czy rzeczywiście wiódł podwójne życie i czy fakty przez niego podane są prawdziwe.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Niebezpieczny umysł" - HBO, godz. 21:35

Sidney tęskni za ciepłem domowego ogniska. Rok wcześniej w tragicznych okolicznościach straciła matkę. Ojciec, pochłonięty sprawami zawodowymi, bywa gościem w domu. Tymczasem w okolicy dochodzi do dramatycznych wydarzeń. Casey, którą ktoś dręczył anonimowymi telefonami, oraz jej chłopak zostają zamordowani. Okoliczności popełnionych morderstw wskazują, iż sprawcą jest ten sam człowiek, znawca i miłośnik kina grozy. Na liście podejrzanych jest chłopak Sidney.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Krzyk" - TV Puls, godz. 21:55

W Beverly Hills grupa zamaskowanych bandytów napada na salon jubilerski. Kapitan Bogomil prowadzi śledztwo w tej sprawie. Wkrótce policjant zostaje ranny w zamachu dokonanym przez tajemniczą blondynkę. Jego przyjaciel, detektyw Axel Foley z Detroit, dowiaduje się o wszystkim z telewizyjnej relacji. Wyrusza do Beverly Hills, by odwiedzić rannego w szpitalu. Spotyka dawnych znajomych, Taggarta i Roswooda, współpracowników rannego. Szef szuka sposobu, by usunąć ich z policji, więc Axel decyduje się wspomóc kolegów w śledztwie.
"Gliniarz z Beverly Hills II" - TVN. godz. 21:55

Stany Zjednoczone, lata 80. XIX wieku. Boss Spearman i Charley Waite to ludzie po przejściach, którzy na prerii szukają ucieczki od bolesnej przeszłości. Zajmują się wypasem i sprzedażą bydła. Pomagają im latynoski nastolatek Button oraz impulsywny Mose. Pewnego dnia Mose trafia do aresztu za udział w bójce. Gdy przyjaciele zabiegają o jego zwolnienie, dostają nakaz opuszczenia miasteczka. Popadają w konflikt z bogatym ranczerem, który nie życzy sobie, by ktokolwiek wypasał bydło na tych terenach. Dochodzi do konfrontacji.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Bezprawie" - TVP2, godz. 22:35

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.