Program tv na niedzielę, 13.03.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Dziś wieczorem każdy znajdzie pretekst, żeby włączyć telewizor: fani programów rozrywkowych, seriali i kinomani! Sprawdźcie, co dziś warto obejrzeć!

Uzdolnione kulinarnie dzieci walczą o tytuł "MasterChefa Juniora". Młodzi kucharze muszą swoimi daniami oczarować podniebienia jurorów: Ani Starmach, Michela Morana i Mateusza Gesslera. MasterChef Junior to program pełen gotowania, kulinarnej rywalizacji, wspaniałych smaków, cudownych zapachów, ale też fantastycznej zabawy. Jak się dobrze nie bawić, kiedy zadaniem jest ubicie śmietany… a sposobem na sprawdzenie czy jest dobrze ubita, odwrócenie miski nad głową jednego z jurorów? Po tym pełnym śmiechu wyzwaniu młodych kucharzy czeka jednak znacznie trudniejszy test... czytaj więcej
"Masterchef Junior" - TVN, godz. 20:00

Kieślowski dotyka w swym filmie "Podwójne życie Weroniki" tych sfer życia, które są poza zasięgiem jakichkolwiek miar i kryteriów racjonalnych. Wciąga nas w sferę metafizyki, która wpływa na nasze postępowanie. Dlatego nie zastanawiamy się, czy to możliwe, by żyły na świecie dwie identycznie wyglądające dziewczyny o tym samym imieniu, jedna w Polsce, druga we Francji, w dodatku urodzone tego samego dnia i odkrywające w sobie takie same zdolności.
"Podwójne życie Weroniki" - Kino Polska, godz. 20:00

Kinowy przebój o grupie poszukiwaczy skarbów, którzy niespodziewanie budzą uśpioną na pustyni egipską mumię. Przed tysiącami lat egipski kapłan Imhotep (Arnold Vosloo) dopuścił się straszliwej zbrodni _ z miłości do pięknej nałożnicy faraona, zabił go i został za to skazany na pogrzebanie żywcem. W 1923 roku przeczesująca egipskie ruiny grupa poszukiwaczy skarbów natrafia na ślad zaginionego miasta Hamunaptra. W skład ekspedycji wchodzą: awanturnik Rick O'Connell (Brendan Fraser), piękna bibliotekarka i archeolożka amatorka, Evelyn (Rachel Weisz), oraz jej starszy brat, Jonathan (John Hannah). Kobieta przypadkowo ożywia mumię, która ma tylko jeden cel - zemstę.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Mumia" - TVP2, godz. 20:05

Przed nami drugi odcinek serialu o wyjątkowym artyście. Eugeniusz Bodo próbuje rozpocząć karierę teatralną w Warszawie. Droga na scenę okazuje się jednak bardzo trudna. Zamiast do teatru, Eugeniusz trafia do przytułku dla bezdomnych... czytaj więcej
"Bodo" - TVP1, godz. 20:25

John (Wesley Snipes) i Charlie (Woody Harrelson) są partnerami, najlepszymi przyjaciółmi i przyrodnimi braćmi. Obaj są gliniarzami i pracują jako tajniacy w tunelach nowojorskiego metra. Obaj nie przebierają w słowach i gotowi są stawić czoła każdemu. A na dodatek obaj zakochani są w tej samej kobiecie. Ich rywalizacja nabiera rozmachu, gdy Charlie postanawia obrabować pilnie strzeżony "pociąg z forsą", który przewozi miliony dolarów.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Pociąg z forsą" - Polsat Film, godz. 21:00

Trzydziestoletni taksówkarz Jurek K. (Cezary Pazura) jest człowiekiem pod wieloma względami przeciętnym, mającym jedynie nieprzeciętnego pecha. Zdarza się jednak coś, co zmienia całe jego życie. Pewnego ranka Jurek zostaje aresztowany jako bezwzględny, profesjonalny zabójca o pseudonimie Kiler. Nieśmiały, zagubiony, niekiedy zabawny nieudacznik nagle zaczyna być uważany za kryminalistę o międzynarodowej sławie. Zostaje otoczony podziwem i szacunkiem nie tylko ludzi, z którymi przychodzi mu dzielić celę, ale także policjantów i więziennej służby. Nareszcie spotyka się też z żywym zainteresowaniem płci pięknej. Kiedy jednak zostaje uwolniony przez gangsterów i poznaje ich z bliska, kiedy wreszcie dowiaduje się, dlaczego go uwolnili, zmienia zdanie na temat swojego "gwiazdorstwa". Postanawia działać. Wyprowadza w pole prawdziwe grube ryby i wychodzi z tego obronną ręką.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Kiler" - TVN, godz. 21:30

Adaptacja filmowa bestsellerowej powieści z 2002 r. autorstwa Allison Pearson. Utrzymana w klimacie "Dzienników Bridget Jones" książka w sposób dowcipny, inteligentny i rozbrajająco szczery porusza temat kobiety próbującej odnaleźć się w trzech życiowych rolach na raz. Kate Reddy (Sarah Jessica Parker) jest finansistką do spraw funduszy inwestycyjnych w bostońskiej filii wielkiej firmy z Nowego Jorku. Jej mąż Richard (Greg Kinnear) jest architektem, pracującym na własną rękę w domu. Wspólnie wychowują dwójkę uroczych dzieci: sześcioletnią Emily (Emma Rayne Lyle) i Bena (Theodore i Julius Goldberg). Kate lubi swoją pracę, spędza w niej dużo czasu, ale stara się pogodzić karierę zawodową z życiem rodzinnym. W swoje córki i jej zajęcia pozaszkolne angażuje się nie mniej, niż niepracujące matki. Wszyscy wokół zastanawiają się, jak ona to robi.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Jak ona to robi?" - TVP1, godz. 21:35

Ekranizacja kultowego komiksu z wydawnictwa Marvel z udziałem gwiazdorskiego duetu aktorskiego: Nicolas Cage i Eva Mendes. Dawno temu, gwiazda kaskaderki motocyklowej, Johnny Blaze (Cage), zawarł pakt z diabłem, aby chroni ć najbliższe m u osoby: ojca i ukochaną z dzieciństwa, Roxanne (Mendes). Teraz diabeł upomniał się o swoją własność. Za dnia Johnny jest kierowcą motocyklowym, a w nocy, w obecności szatana, staje się Ghost Riderem, piekielnym łowcą zbuntowanych demonów. Zmuszony do wykonywania poleceń szatana, Johnny pragnie za wszelką cenę stawić czoła swojemu przeznaczeniu i wykorzysta ć klątwę oraz swoją nadprzyrodzoną moc, aby chronić niewinnych...
"Ghost Rider" - Polsat, godz. 22:05

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.