Program tv na niedzielę, 14.08.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Jakie filmowe hity będziemy mogli obejrzeć dziś w tv? Sprawdźcie, co na niedzielny wieczór przygotowały dla nas telewizje!

Lew Alex jest główną atrakcją nowojorskiego ZOO. Widowiskowo potrząsa grzywą i wspaniale ryczy, lecz nad polowanie przedkłada porcjowane mięso. Uwielbia publiczność, lubi wybieg z widokiem na park i dobrze się czuje wśród przyjaciół _ zebry Marty'ego, hipopotamicy Glorii i żyrafy Melmana. Marty nie podziela jego entuzjazmu dla życia w niewoli. Postanawia uciec, co wpędza w kłopoty wszystkich przyjaciół. Ci, poszukując zbiega, trafiają na pokład statku, który dopływa na Madagaskar. Życie na wolności okazuje się szkołą przetrwania.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Madagaskar" - TVN, godz. 20:00

Druga część trylogii rodzeństwa Wachowskich jest kontynuacją przygód wybrańca Neo i podobnie jak pierwsza stawia pytania o istotę rzeczywistości. Walka z robotami trwa. Ostatnią enklawę ludzkości, podziemny Syjon, otoczyła armia bezwzględnych maszyn. Aby powstrzymać inwazję, Neo oraz jego przyjaciele, Trinity i Morfeusz, muszą znaleźć Klucznika, który pomoże im otworzyć drzwi do Źródła. Jednak ich akcja nie cieszy się poparciem dowódców Syjonu. Co gorsza, na drodze Neo staje agent Smith, który uzyskał zdolność dowolnej multiplikacji.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Matrix Reaktywacja" - TVN 7 , godz. 20:00

Kontynuacja losów bohaterów znanych z wcześniejszej komedii Romana Załuskiego "Kogel-mogel". Kasia, niedoszła studentka, zrażona miejskim życiem wraca na wieś już jako żona Pawła, absolwenta SGGW, który po rocznym pobycie w Holandii zamierza krzewić nowoczesność w rodzinnej wiosce. Kłopot w tym, że dziewczyna nie chce zrezygnować z marzeń o studiowaniu. Nie planuje powiększenia rodziny. Tymczasem Paweł wciąż myśli o potomku. Ojciec Kasi obiecuje, że jak tylko urodzi się pierwszy wnuk, przepisze na niego ziemię.
"Galimatias, czyli kogel-mogel II" - Polsat, godz. 20:10

Mistrzowsko zrealizowany dramat oparty na opowiadaniu Stephena Kinga. Młody bankier Andy Dufresne (Tim Robbins) zostaje oskarżony o zabójstwo żony i jej kochanka i skazany na bezterminowy pobyt w ciężkim więzieniu Shawshank. Interwencja współwięźnia, czarnoskórnego Ellisa Boyda "Reda" Reddinga (Morgan Freeman), ratuje go przed śmierci z rąk współwięźniów. Red wciaga go w interes prowadzony przez naczelnika. Mistrzowskie posunięcia giełdowe wyrabiają Andy'emu pozycję, co umożliwia mu zemstę na skorumpowanym personelu więzienia…
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Skazani na Shawshank" - niedziela, godz. 21:00

Ohio, rok 1979. Grupa nastolatków rejestruje katastrofę kolejową kamerą Super 8. Niebawem wojsko wkracza do ich miasteczka. Powodem interwencji armii jest rosnąca liczba niedających się racjonalnie wytłumaczyć incydentów, tajemniczych zniknięć ludzi i zwierząt. Miejscowy szeryf odkrywa, że niewytłumaczalne zajścia mają związek z katastrofą pociągu.
"Super 8" -TVN, godz. 21:50

Dwight jest prywatnym detektywem, który zarabia na życie, robiąc kompromitujące zdjęcia zdeprawowanym bogaczom. Pewnego dnia spotyka po latach dawną miłość, Avę. Kobieta potrzebuje jego pomocy. Chciałaby uwolnić się od brutalnego męża Damiena Lorda. Dwight natychmiast postanawia działać. Szybko odkryje, że znalazł się w środku mrocznej intrygi. Aby wyjść cało z opresji, łączy siły z nieobliczalnym zabijaką, Marvem.
"Sin City 2: Damulka warta grzechu" - TV Puls, godz. 22:20

Odległa przyszłość. Detroit terroryzują przestępcy. Potężna korporacja pracuje nad robotem prewencyjnym, który pomógłby zaprowadzić porządek. Gdy prototyp okazuje się niewypałem, konstruktorzy wpadają na pomysł stworzenia cyborga. Wykorzystują mózg zastrzelonego podczas służby policjanta Aleksa Murphy'ego. Robocop jest niezwykle skuteczny w walce z gangami, kieruje się dyrektywami wgranymi w jego system. Nie może wystąpić przeciwko władzom koncernu OCP, który go stworzył, choć to właśnie tam znajduje się centrum korupcji.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Robocop" - TVN7, godz. 23:55

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.