Program tv na piątek, 19.05.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Program tv na piątek, 19 maja to przede wszystkim moc filmowych emocji i dużo męskiego kina. W tv będziemy mogli obejrzeć m.in. dalszy ciąg przygód agentów J i K oraz aż dwa filmy z Keanu Reevesem w roli głównej. Sprawdźcie, co warto obejrzeć!

Program tv na piątek, 19 maja 2017:

Minęły dwa lata od zwycięskiej bitwy z deceptikonami, po której zapanował pokój. Ludzie i przyjazne im autoboty wspólnie pilnują porządku. Mimo iż Sam Witwicky przyczynił się do ocalenia świata, pozostaje zwyczajnym nastolatkiem i rozpoczyna naukę w college'u. Niestety, deceptikony przywracają do życia przywódcę, Megatrona, i kolejny raz przygotowują się do inwazji na Ziemię. Sam wpada na trop tajemnicy pochodzenia pierwszych transformersów.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Transformers: zemsta upadłych" - TVN, godz. 20:00

Agent J od lat próbuje zrozumieć i polubić sarkastycznego i małomównego partnera, który wciąż jest dla niego zagadką. Gdy życie K i los planety są zagrożone, J decyduje się na desperacki krok. Mężczyzna wyrusza w podróż w czasie, żeby przywrócić sprawom właściwy bieg i pokrzyżować plany diabolicznego kosmity Borisa. Podczas niesamowitej podróży agent stwierdza, że wszechświat wciąż ma przed nim wiele tajemnic.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Faceci w czerni III" - Polsat, godz. 20:05

Józek ma za złe Darkowi nieudane negocjacje z klubem Powiśle, postanawia skończyć z piłką nożną i wrócić do Kopytkowa. Kajtek niepokoi się o Zuzię. Obserwując dom Róży i Zdzisia, widzi, jak dwunastolatka ubrana w wyzywającą sukienkę i w ostrym makijażu wsiada do samochodu nieznajomego mężczyzny. Oliwier po raz kolejny próbuje podebrać klienta Zwoleńskim, aż w końcu proponuje konkurentkom podział na strefy wpływów w mieście... czytaj więcej
"Barwy szczęścia" odcinek 1664. - TVP2, godz. 20:05

Świat nieodległej przyszłości. Theodore mieszka samotnie w Los Angeles. Mężczyzna próbuje ułożyć sobie życie po nieudanym związku. Pewnego dnia postanawia kupić nowy, inteligentny system operacyjny. Celem wynalazku, nazwanego "Samantha" i przemawiającego kobiecym głosem, jest zaspokajanie każdej potrzeby użytkownika. Im dłużej "Samantha" towarzyszy Theodore'owi, tym bardziej on się do niej przywiązuje.
"Ona" - TVP Kultura, godz. 20:30

Niezidentyfikowany obiekt zbliża się z ogromną prędkością do Ziemi. Rząd USA powołuje sztab kryzysowy. Wojskowi i naukowcy, wśród nich astrobiolog dr Helen Benson, mają opracować plan przetrwania. Obiekt ląduje w Central Parku na Manhattanie. Z wnętrza wyłania się świetlista istota. Przybysz z kosmosu zostaje postrzelony i trafia do szpitala. W inkubatorze przybiera ludzką postać. Klaatu ostrzega przed katastrofą, która grozi Ziemianom, jednak sekretarz obrony USA poleca go uwięzić i przebadać. Klaatu ucieka, nawiązuje kontakt z Helen Benson.
"Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia" - Polsat, godz. 22:15

Na prośbę Poncjusza Piłata rzymski trybun Clavius otwiera śledztwo dotyczące Jezusa z Nazaretu. Jego zadaniem jest zbadanie sprawy rzekomego zmartwychwstania żydowskiego mesjasza i odnalezienie zaginionego ciała. Władze próbują ze wszystkich sił ostudzić emocje, które pojawiły się wśród ludzi, choć to niełatwe. Tym bardziej, że czterdzieści dni po zmartwychwstaniu Chrystusa dochodzi w Jerozolimie do powstania.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Zmartwychwstały" - HBO, godz. 22:45

Maszyny odkryły lokalizację Syjonu i wysyłają w stronę miasta armię strażników, która ma rozprawić się z ludźmi. Obdarzony niezwykłymi zdolnościami Neo i jego sprzymierzeńcy muszą ich powstrzymać. Za radą Wyroczni wyruszają na poszukiwanie Klucznika, który może otworzyć drzwi prowadzące do Źródła. Wyprawę utrudnia agent Smith, który nie tylko udoskonalił metody walki, ale nauczył się replikować.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Matrix Reaktywacja" - TVN, godz. 23:10

Co jest DO ZOBACZENIA na vod?

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.