Program TV na piątek, 23.06.2017. Co warto obejrzeć w telewizji? [HITY DNIA]

Program TV na piątek to przede wszystkim filmy, które warto obejrzeć z tatą! Oto nasze telewizyjne propozycje na Dzień Ojca 2017!

Program tv na piątek, Dzień Ojca, 23 czerwca 2017:

Minął rok, od kiedy rodzeństwo Pevensie opuściło Narnię. Przez ten czas, który dla Narnijczyków trwał ponad 1000 lat, zaszły tam wielkie zmiany. Władzę w baśniowym świecie sprawuje okrutny uzurpator, Król Miraz. To przez niego prawowity władca, książę Kaspian, musiał udać się na wygnanie. Magiczna kraina znów potrzebuje pomocy rodzeństwa. Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja zrobią wszystko, co w ich mocy, by wesprzeć Kaspiana i uchronić Narnię przed rządami despoty.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Opowieści z Narnii: Książę Kaspian" - Polsat, godz. 20:00

Hobbit Bilbo Baggins w towarzystwie Gandalfa i dowodzonych przez Thorina Dębową Tarczę krasnoludów kontynuuje podróż przez Śródziemie. Celem wyprawy jest odzyskanie Ereboru _ dawnego królestwa krasnoludów. Przemierzając kolejne krainy i stykając się z ich mieszkańcami, bohaterowie zbliżają się coraz bardziej do siedziby Smauga - smoka stanowiącego największe niebezpieczeństwo ze wszystkich, które stanęły na ich drodze.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Hobbit: Pustkowie Smauga" - TVN, godz. 20:00

Ray Breslin zajmuje się sprawdzaniem zabezpieczeń w więzieniach. Pewnego dnia przyjmuje zlecenie przetestowania nowego ośrodka dla szczególnie niebezpiecznych osadzonych, których należy na stałe odizolować. Trafia do zakładu o nazwie "Grób", finansowanego przez prywatnych inwestorów. Placówkę zbudował naczelnik Hobbes, kierując się wytycznymi z książki napisanej przez Breslina. Wkrótce okazuje się, że Ray ma pozostać w "Grobie" na zawsze. Jedyną nadzieją na ucieczkę jest pomoc więźnia Emila Rottmayera.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Plan ucieczki" - TV Puls, godz. 20:00

W ciągu 24 godzin porucznik Borewicz wyjaśnia sprawę zagadkowego zabójstwa młodej dziewczyny, która wracała z pracy do domu. Podejrzenie pada na jej przyjaciela, Adama Fordona, oraz na jego opiekuna, dawnego kawalerzystę, a obecnie instruktora jazdy konnej. Sądząc, że Adam jest zabójcą, instruktor bierze winę na siebie. Borewicz musi dojść prawdy.
"07 zgłoś się" odcinek 5. - TVP2, godz. 20:35

"07 zgłoś się" i inne seriale, które kiedyś emocjonowały Polaków [GALERIA]Zobacz więcej

Z Tower w Londynie zrabowano drogocenne klejnoty koronne. Brytyjskie służby specjalne postawiono w stan najwyższej gotowości. Niestety, agent numer jeden i wszyscy jego współpracownicy giną. Johnny English, niepozorny pracownik biurowy w służbach wywiadu, musi kontynuować akcję odzyskania kosztowności. W rozwikłaniu kradzieży pomocą służą mu najnowsze gadżety - nowoczesna broń i wielofunkcyjny samochód. Ku zaskoczeniu przełożonych i przestępców Johnny wpada na właściwy trop w śledztwie.
"Johnny English" - TVP1, godz. 22:15

Rowan Atkinson wraca do akcji! Zobacz więcej

Bill Pope, działający w Londynie agent CIA, trafia na ślad hakera ukrywającego się pod pseudonimem Dutchman. Gdy jest bliski ujęcia przestępcy, ginie w tajemniczych okolicznościach. Jego szefowie chcą doprowadzić do pojmania Dutchmana. Decydują się na eksperymentalną metodę przeszczepienia pamięci, psychiki i umiejętności zabitego agenta byłemu więźniowi, brutalnemu Jerico. Wyposażony w wiedzę i umiejętności Pope'a Jerico musi zlikwidować hakera, zanim przejmie system informatyczny kontrolujący pociski rakietowe i rozpocznie III wojnę światową.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Umysł przestępcy" - Canal+, godz. 22:50

Światowej sławy amerykański kardiochirurg przybywa wraz z żoną na sympozjum naukowe do Paryża. W czasie, gdy lekarz bierze prysznic, jego żona znika z pokoju hotelowego. Poproszone o pomoc władze są przekonane, że Sondra go opuściła. Ale nowojorczyk wie, że to musiało być porwanie. Kolejne znajdywane przez Richarda wskazówki prowadzą ku miejscom, w których bywają tylko przestępcy. W jednym z takich miejsc zdesperowany mężczyzna spotyka Michelle, która, jak się wkrótce okazuje, nie pojawiła się na jego drodze przez przypadek.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Frantic" - TVN, godz. 23:20

Zobacz galerię

Zobacz, co jest DO ZOBACZENIA na vod!

Sprawdź pełny program tv na piątek, 23.06.2017! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.