Program tv na sobotę, 21.05.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Zobaczcie, co warto dzisiaj obejrzeć w telewizji. Na pewno każdy z Was znajdzie coś dla siebie!

Etiuda Andrzeja Wajdy na podstawie scenariusza Stanisława Lema. Zrealizowana pod koniec lat 60. nowela filmowa opowiada o wydarzeniach rozgrywających się u progu XXI wieku. Scenariusz napisał specjalista od utworów fantastycznonaukowych i groteskowych, Stanisław Lem. Wielokrotny medalista odnosi sukcesy wraz z bratem, Thomasem. Udział w kolejnym ważnym rajdzie samochodowym kończy się tragicznie. Bracia ulegają wypadkowi i trafiają do kliniki prowadzonej przez doktora specjalizującego się w przeszczepach ludzkich organów. Ofiary tragicznej katastrofy zostają poddane skomplikowanym operacjom.
"Przekładaniec" - TVP Kultura, godz. 15.15

Bayern Monachium i Borussia Dortmund zagrają berlińskim Stadionie Olimpijskim o Puchar Niemiec. Na boisku powinni pojawić się polscy zawodnicy: Robert Lewandowski (BM) i Łukasz Piszczek (BD).
Bayern Monachium - Borussia Dortmund FINAŁ PUCHARU NIEMIEC - TVP 1, godz. 19.55

Sandra Bullock w roli głównej. Morderca, ukrywający się pod pseudonimem Obywatel, informuje organizatorów konkursu piękności, że tuż przed jego finałem podłoży bombę. Bezskutecznie polujące na terrorystę FBI postanawia umieścić wśród finalistek agentkę, która udaremni zamach. Problem w tym, że wytypowana do tej roli Gracie Hart uważa konkursy za idiotyczny wymysł. Otrzymawszy jednak rozkaz, musi go wykonać. Do tajnej misji zostaje zwerbowany również stylista Victor Melling. Ma dokonać niezwykłej przemiany Gracie z agentki-chłopczycy w zjawiskową królową piękności.
"Miss Agent" - TVN, godz. 20.00

Sofia Coppola za kamerą. W poszukiwaniu ekstremalnych przeżyć grupa Bling Ring zakrada się do domów hollywoodzkich celebrytów, gdzie dokonuje rozbojów. Luksusowe marki i przepych wydają się młodocianym złodziejom przepustką do lepszego życia. Nieformalną przywódczynią grupy jest Rebecca, pod silnym wpływem której jest nowy uczeń szkoły, zamknięty w sobie Marc. W skład grupy wchodzą także zwariowana Nicki, jej adoptowana siostra Sam i najmłodsza z rodzeństwa, Emily. Najbardziej negatywną postacią Bling Ring jest sprytna Chloe.
"Bling Ring" - TVP Kultura, godz. 20.20

Film Denisa Villeneuve'a. Niedoświadczona, próbująca przestrzegać reguł agentka FBI bierze udział w operacji zlikwidowania bossa meksykańskiego kartelu narkotykowego. Jej przewodnikiem po przestępczym świecie jest tajemniczy konsultant. Jego rola w operacji ma kluczowe znaczenie, a odkrycie prawdziwej tożsamości mężczyzny stanie się dla funkcjonariuszki ogromnym szokiem. Podczas misji idealistyczne zasady kobiety zostają wystawione na próbę.
"Sicario" - CANAL+, godz. 21.00

Film Zacka Snydera. Zmarli powstają z grobów i polują na żywych. Garstka ludzi chroni się w olbrzymim centrum handlowym na przedmieściach jednej z amerykańskich metropolii. Są wśród nich: młoda pielęgniarka Ana Clark, sprzedawca Michael oraz Andre i jego ciężarna żona. Muskularny policjant Kenneth zostaje nieformalnym przywódcą grupy. Rzesze wygłodniałych zombie nadciągają do centrum handlowego. Po bezskutecznych próbach powstrzymania potworów ludzie postanawiają przerobić znalezione w piwnicach autobusy tak, by można było nimi uciec.
"Świt żywych trupów" - TVP 2, godz. 21.50

Seth Rogen i Barbra Streisand w rolach głównych. Andy to chemik i wynalazca, który nie najlepiej radzi sobie w życiu. Mężczyzna ukrywa problemy przed apodyktyczną matką. Pewnego dnia postanawia zabrać ją ze sobą w podróż i tym samym pomóc jej odzyskać dawną miłość. Wyruszają na ośmiodniową wyprawę, podczas której nieustannie dochodzi między nimi do spięć. Jednocześnie Andy próbuje rozreklamować nowy wynalazek - ekologiczny proszek czyszczący.
"Mama i ja" - TVN, godz. 22.15

Bérénice Bejo w roli głównej. Podczas rosyjskiej inwazji na Czeczenię 9-letni Hadji traci rodziców. Razem z malutkim bratem obaj dołączają do uchodźców. Chłopiec nie wie, że jego śladem podąża cudem ocalała starsza siostra. W trakcie tułaczki Hadji poznaje unijną urzędniczkę komisji praw człowieka, która stara się mu pomóc i zainteresować czeczeńską sprawą swoich przełożonych. Między chłopcem i kobietą tworzy się szczególna więź.
"Rozdzieleni" - CANAL+, godz. 23.00

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.