Program TV na środę, 12.07.2017. Co warto obejrzeć w telewizji? [HITY DNIA]

Co obejrzeć w środę, 12 lipca w telewizji? W programie TV na środę m.in. Sprawdź program TV na 12 lipca 2017!

Program tv na środę, 12 lipca 2017 r.:

Mówi się, że mężczyźni nie rozumieją kobiet. A co jeśli jest jeszcze gorzej i nie rozumieją też siebie nawzajem? Komediodramat Piotra Trzaskalskiego to nietypowy przewodnik po męskim świecie. Dlaczego niezależnie od wieku, gdy facet kocha, nie potrafi tego wyrazić słowami? Paweł, Włodek i Maciek skazani na swoje towarzystwo przez kilka dni, nie przepuszczą żadnej okazji, żeby uprzykrzyć sobie życie. Czy naprawdę więcej ich dzieli niż łączy? Czy klucz do zrozumienia męskiego punktu widzenia w ogóle istnieje? Trzaskalski stworzył historię o ludziach, którzy muszą odnaleźć w sobie utracone uczucia. Opowiada o męskiej linii rodziny, ale jest też filmem dla kobiet, bo mówi o relacji, o konflikcie na linii starość-młodość-dzieciństwo.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Mój rower" - TVN7, godz. 20:00

Historia opowiedziana w filmie nawiązuje do wydarzeń związanych z wybuchem wulkanu Pinatubo na Filipinach, ale zdjęcia kręcono w miejscowości Wallace w Idaho. Góra Dantego to malownicze miasteczko leżące u stóp uśpionego od lat wulkanu. Mieszkańcy okolicznych terenów tak dalece zdążyli już zapomnieć o zagrożeniu, jakie stwarza sąsiedztwo krateru, że region ten został uznany za jedno z najbardziej pożądanych miejsc do osiedlenia się w Ameryce. Na miejsce przybywa Harry Dalton, wulkanolog, który cztery lata wcześniej, wskutek erupcji lawy w Kolumbii, stracił ukochaną dziewczynę. Teraz ma wydać ekspertyzę na temat potężnego szczytu górującego nad miasteczkiem. Szybko orientuje się, że rzekomo wygasły wulkan w każdej chwili grozi wybuchem.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Góra Dantego" - TV Puls, godz. 20:00

Julien Monnier mimo trzydziestki na karku wciąż nie ma stałej partnerki, z którą mógłby związać swoje życie. Każda kolejna znajomość trwa co najwyżej dwa tygodnie. A wszystko za sprawą pecha, którego Julien przynosi swoim sympatiom: trafiały do szpitala, albo traciły najlepszych przyjaciół, a nawet załamywała się ich kariera zawodowa. Aż w końcu na horyzoncie pojawia się śliczna i seksowna Joanna Sorinio, w której Julien zakochuje się z wzajemnością. Miłość rozkwita, ale Joanna zaczyna się w końcu orientować, że od czasu, kiedy poznała chłopaka, ciągle spada na nią jakieś nieszczęście. Czy zakochana dziewczyna wybierze jednak spokojne życie, czy pójdzie za głosem serca?
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Tylko nie miłość" - TVP2, godz. 20:05

W brutalnej miejskiej dżungli Los Angeles można spotkać takich ludzi jak Beck... no, nie zupełnie takich jak on. Beck, bowiem używa wszelkich środków, jakie są konieczne do tego, aby odzyskać to, za odzyskanie czego mu zapłacono. Nie ważne, co to jest - zaległa płatność czy opóźniony gong podczas rozgrywek Super Bowl - Beckowi nie sprawia to żadnej różnicy. Dzięki imponującej sile fizycznej Becka, zlecenie zawsze jest wykonane. Beck nie szuka kłopotów i nie ma zamiaru nikomu ich sprawiać. Niestety, ogromnym problemem okazuje się być jego ostatnie zlecenie. Główną przyczyną kłopotów Becka jest wygadany dealer Travis, którego ojciec wynajął Becka, aby ten wydostał młodzieńca z brazylijskiej dżungli...
"Witajcie w dżungli" - Polsat, godz. 20:40

Piąty tydzień izolacji od świata zewnętrznego i ciężka praca daje się wszystkim we znaki. Nerwy puszczają nie tylko uczestnikom, ale także Wieśkowi. Niektórzy próbują rozładować atmosferę - Tomek Jagielski wkręca pana od BHP, że jest pod wpływem alkoholu. Niewinny żart kończy się wielką awanturą… Uczestnicy niezmiennie mają po 5 zł na osobę na każdy z trzech posiłków w ciągu dnia. Radzą sobie całkiem nieźle, ale są wśród nich miłośniczki ekologicznego i zdrowego jedzenia, które jest bardziej kosztowne. Pojawiła się więc inicjatywa hodowli kur.
"Dom marzeń" - TVN, godz. 20:55

Dwaj agenci CIA: stary, doświadczony wyga Gaylord Oakes i młody, ambitny Afroamerykanin Kevin Pope przeprowadzają w Pradze tajną akcję przejęcia bomby atomowej, którą usiłują kupić od rosyjskiej mafii, dowodzonej przez niejakiego Adrika Vasa. Ale tę samą bombę usiłuje również przechwycić międzynarodowa grupa terrorystyczna kierowana przez bezwględnego Dragana Adjanica. Adjanic zamierza zdetonować bombę w Stanach Zjednoczonych, agenci CIA robią więc wszystko, by do tego nie dopuścić. Z kolei ludzie Dragana, chcąc pozbyć się konkurencji, urządzają na ulicach Pragi polowanie na Pope'a, głównego negocjatora. Mężczyzna ginie podczas strzelaniny, ratując życie Oatesowi. Ale bez niego nie można sfinalizować całej operacji, co - zgodnie z terminem wyznaczonym przez Vasa - ma nastąpić za dziesięć dni. CIA odkrywa jednak, że Kevin ma w Nowym Jorku wyglądającego identycznie brata bliźniaka, o którego istnieniu nawet nie wiedział....
"Złe towarzystwo" - TVN, godz. 21:55

Zobacz galerię

Zobacz najciekawsze premiery kinowe na lipiec!

Sprawdź pełny program tv na środę, 12.07.2017! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.