Program tv na środę, 17.02.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Dziś wieczorem czeka nas powrót "You Can Dance", dramatyczne dezycje w Leśnej Górze oraz porządna dawka rewelacyjnego kina. Sprawdźcie, co dziś warto obejrzeć!

Monica i Henry Swintonowie (Frances O'Connor, Sam Robards) mają ciężko chorego synka. Muszą poddać go hibernacji, dopóki lekarze nie znajdą lekarstwa na jego chorobę. Ich tęsknota za dzieckiem jest ogromna. W tej sytuacji z pomocą przychodzi im koncern produkujący inteligentne roboty. Wkrótce w domu Swintonów pojawia się David (Haley Joel Osment), robot-dziecko, prototypowy model maszyny, która potrafi kochać. Kiedy prawdziwy synek Swintonów powraca do zdrowia, David zostaje wyrzucony na złomowisko.
"A.I.: sztuczna inteligencja" - TVN7, godz. 20:00

Dzieło Sergieja Łoźnicy prezentowane na festiwalu w Cannes 2014 jest pierwszym filmem, ukazującym wydarzenia na kijowskim Majdanie od października 2013 do lutego 2014. Kamera obserwuje bieg zdarzeń od samego początku protestu, przez jego kolejne fazy wzmacniania i wewnętrznej konsolidacji: od pokonywania niesprzyjających warunków klimatycznych przez samoorganizację, i wreszcie walkę fizyczną z siłami Bierkutu.
"Majdan. Rewolucja godności" - TVP Kultura, godz. 20:20

Billy (Michael Douglas), Paddy (Robert De Niro), Archie (Morgan Freeman) i Sam (Kevin Kline) znają się od dziecka. Dziś mają po sześćdziesiąt kilka lat i każdy z nich prowadzi inne życie. Sam mieszka na Florydzie i nie potrafi odnaleźć się na emeryturze, Archie żyje w New Jersey z nadopiekuńczym synem, a Paddy w mieszkaniu na Brooklynie opłakuje śmierć żony. Okazja do ponownego spotkania nadarza się, gdy Billy, który jest bogatym prawnikiem z Malibu, postanowił ożenić się z kilkadziesiąt lat młodszą dziewczyną. Panowie udają się na kawalerski weekend do Vegas. Mają tam okazje świetnie się zabawić, ale także wyjaśnić sobie sprawy z przeszłości, które ich poróżniły.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Last Vegas" - Polsat, godz. 20:40

Sylwia (Magdalena Turczeniewicz) nie może dojść do siebie po ostatnim tragicznym wydarzeniu, kiedy dostała ataku padaczki przy stole operacyjnym i naraziła życie ciężarnej pacjentki. Doktor Mróz uważa, że powinna odejść z Leśnej Góry... czytaj więcej
"Na dobre i na złe" - TVP2, godz. 20:40

W TVN wystartowała już wiosenna ramówka. W środę na ekrany powróci taneczne show"You Can Dance" w nowym składzie. Do jurorów dołączyli Ida Nowakowska i Maciej "Gleba" Florek. Na początek odcinki castingowe. W pierwszej odsłonie zobaczymy przesłuchania z Wrocławia... czytaj więcej
"You Can Dance" - TVN, godz. 21:30

Romantyczna opowieść, której bohaterką jest uczennica klasy maturalnej, uchodząca wśród kolegów i koleżanek za szkolną dziwaczkę. Nosi szpecące ubrania i okulary, stroni od rówieśników, poświęcając się swej malarskiej i teatralnej pasji. Uczniowie z elitarnej szkoły, do której uczęszcza, wcale nie zabiegają o towarzystwo ubogiej ekscentryczki. Życie nastolatki nieoczekiwanie się zmienia, gdy zaprzyjaźnia się z najpopularniejszym chłopakiem w szkole.
"Cała ona" - TVP2, godz. 22:25

Komedia sensacyjna. Kinowa wersja kultowego serialu z lat 70. Dylan (Drew Barrymore), Natalie (Cameron Diaz) i Alex (Lucy Liu) są piękne, inteligentne i niezawodne. Do perfekcji opanowały wschodnie sztuki walki, a do dyspozycji mają najnowsze zdobycze techniki, dzięki którym mogą stawi ;ć czoła przeciwnikowi na lądzie, wodzie i w powietrzu. Pracują dla Charliego, szefa agencji detektywistycznej specjalizującej się w rozwi ;ązywaniu najtrudniejszych zagadek kryminalnych. Znane są wszystkim jako Aniołki Charliego. Aniołki stają w obliczu największego wyzwania w całej swej dotychczasowej karierze, gdy nieznani sprawcy uprowadzają milionera, który opatentował rewolucyjny program identyfikacji głosu. Każdy, kto wejdzie w jego posiadanie, zyska niewyobrażalną władzę. Złoczyńcy przedwcześnie jednak świętują swój sukces. Od czego są bowiem Aniołki, którym nawet diabeł nie jest w stanie się oprzeć?
"Aniołki Charliego" - Polsat, godz. 22:50

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.