Program TV na środę, 9.08.2017. Co warto obejrzeć w telewizji? [HITY DNIA]

Co obejrzeć w środę, 9 sierpnia w telewizji? W programie TV na środę m.in. "Forrest Gump", "Wykapany ojciec" i "Paranoja" w gwiazdorskiej obsadzie. Sprawdź program TV na 9 sierpnia 2017!

Program tv na środę, 9 sierpnia 2017 r.:

Luther Whitney, weteran złodziejskiej profesji, włamuje się do luksusowej rezydencji i przypadkowo staje się świadkiem schadzki młodej kobiety i podchmielonego mężczyzny. Z początku wydają się dobrze bawić, jednak ukryty za lustrem weneckim włamywacz widzi, że mężczyzna staje się coraz bardziej brutalny. Kiedy kobieta w obronie własnej wyciąga nóż, wywiązuje się szamotanina. Wtedy do sypialni wpadają dwaj agenci Secret Service i zabijają kobietę. Podchmielony gwałciciel to prezydent USA. Agenci oraz szefowa służb Białego Domu preparują na użytek mediów inną wersję tragicznej historii - z włamywaczem jako sprawcą morderstwa.
"Władza absolutna" - TVN7, godz. 20:00

"Życie jest jak pudełko czekoladek", mawiała matka Forresta Gumpa, "nigdy nie wiesz, na co trafisz". Forrest Gump otrzymał imię po bohaterze wojny secesyjnej. Chłopiec wychowywał się w Alabamie. Chociaż jego iloraz inteligencji nie był wystarczający, aby uczyć się w normalnej szkole, dzięki mamie i odrobinie szczęścia, Forrest ukończył nie tylko szkołę, ale i studia. To nie wszystko, z czasem Forrest staje się gwiazdą futbolu, jest bohaterem wojny w Wietnamie, milionerem i co dla niego najważniejsze, poznaje smak prawdziwej przyjaźni oraz dane jest mu przeżyć wielką miłość - zostaje kochającym mężem i ojcem. Optymistyczne motto filmu, że w życiu nigdy nie należy się poddawać, w pełni się potwierdza. W ciągu trzech burzliwych dekad Forrest zmienia się z lekceważonego inwalidy w gwiazdę amerykańskiego futbolu; z bohatera wojny w Wietnamie staje się królem krewetek; od honorów Białego Domu przechodzi w ramiona ukochanej. Jest odzwierciedleniem naszej epoki, ostatnim niewinnym w czasach, kiedy Ameryka utraciła swoją niewinność.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Forrest Gump" - Paramount Channel, godz. 20:00

Inspiracją dla filmu jest słynne przemówienie ś.p. Lecha Kaczyńskiego wygłoszone w Tbilisi w 2008 roku podczas inwazji rosyjskiej na Gruzję. Te słowa szczególnie dziś wydają się prorocze w kontekście wojny toczącej się na Ukrainie i odradzającego się rosyjskiego imperializmu. Jak dzisiaj to przemówienie postrzega Michail Saakaszwili? Jak dzisiaj to przemówienie postrzegają Gruzini, dziennikarze, aktywiści i politycy zaangażowani w obronę Gruzji przed rosyjską inwazją w 2008 roku? W filmie zostaną wykorzystane także wywiady i sceny z 2012 roku, gdy mieszkańcy Gori i Tbilisi wspominali wojnę 2008 roku i zaangażowanie ś.p. Lecha Kaczyńskiego w pomoc dla Gruzji.
"Przyjaźń w cieniu Kremla" - TVP1, godz. 20:20

David Wozniak jest beztroskim, sympatycznym i niezbyt odpowiedzialnym facetem, ale ma dobre serce i wszyscy go lubią. Pewnego dnia Dave dowiaduje się, że za sprawą nasienia, które sprzedawał do banku spermy, jest biologicznym ojcem 533 dzieci, z których 142 weszło na drogę sądową, by poznać jego tożsamość. David postanawia, że weźmie odpowiedzialność za swoje czyny. Postanawia poznać swoje dzieci i wyrusza w podróż pełną nietypowych spotkań i krępujących rozmów. Uświadamia sobie, że nic nie daje większej przyjemności niż opiekowanie się drugim człowiekiem. Staje się aniołem stróżem swoich dzieci, doradzając im, inspirując i pocieszając. Kiedy jego dziewczyna Emma świadcza, że jest w ciąży, Dave postanawia zostać najlepszym ojcem dla swojego nienarodzonego potomka.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Wykapany ojciec" - Polsat, godz. 20:40

Po ostatniej kolacji w Wilanowie, która dla wszystkich była absolutnym zaskoczeniem, nie ma już w grupie przywódców. Każda z czterech pozostających w programie par ma od tego momentu takie same szanse, bo wraz z brakiem Team Leaderów, nikt nie jest już chroniony immunitetem. Jak to wpłynie na układ sił? W tym tygodniu głównym zadaniem ekipy Domu Marzeń było urządzenie kuchni. Nowe meble, nowe sprzęty – to zazwyczaj cudowne uczucie. Czy jednak spełnią oczekiwania przyszłych mieszkańców? Do rozstrzygnięcia, kto faktycznie zamieszka w Domu Marzeń, pozostało niewiele czasu.
"Dom Marzeń" - TVN, godz. 20:55

Adam Cassidy jest wschodzącą gwiazdą międzynarodowej korporacji technologicznej. Jego największym marzeniem jest ociągnięcie stylu życia, którego jego ojciec, przedstawiciel klasy robotniczej, nigdy nie zaznał. Wystarczy jednak jeden popełniony w przypływie naiwności błąd, by Adam został zmuszony do zaryzykowania wszystkiego, co udało mu się osiągnąć. Młody mężczyzna staje się korporacyjnym szpiegiem, a jego zadaniem jest zdobycie sekretów handlowych konkurencyjnej firmy. W ten sposób trafia do bezlitosnego świata bogatych ludzi, którym pragnienie władzy uderzyło do głowy tak mocno, że są gotowi nawet zabijać. Dostaje się w środek morderczej, wieloletniej rozgrywki pomiędzy dwoma gigantami branży technologicznej.
"Paranoja" - TVN, godz. 21:55

Brawurowo zrealizowana, kolejna odsłona przygód bohaterów filmu Sin City Miasto grzechu. Fabuła składa się z czterech luźno połączonych ze sobą historii i rozwija wątki znane z pierwszej części. Dwight jest prywatnym detektywem, który zarabia na życie, robiąc kompromitujące zdjęcia zdeprawowanym do szpiku kości bogaczom. Pewnego dnia spotyka po latach swoją dawną miłość - Avę. Kobieta potrzebuje jego pomocy. Chciałaby uwolnić się od brutalnego męża Damiena Lorda. Dwight natychmiast postanawia działać. Szybko jednak odkryje, że znalazł się w środku mrocznej intrygi. Aby wyjść cało z opresji, łączy swoje siły z nieobliczalnym zabijaką Marvem.
"Sin City 2: Damulka warta grzechu" - TV Puls, godz. 22:20

Zobacz galerię

Premiery kinowe na sierpień 2017!

Sprawdź pełny program tv na środę, 9.08.2017! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.