Program TV na wtorek, 11.07.2017. Co warto obejrzeć w telewizji? [HITY DNIA]

Program tv na wtorek to hitowa produkcja z Leonardo DiCaprio, ekranizacja kultowej gry komputerowej opowiadającej o wojnie pomiędzy ludźmi a orkami oraz dokument o legendarnym muzyku. Sprawdźcie, co obejrzeć. Oto nasz program tv na wtorek, 11 lipca!

Program tv na wtorek, 11 lipca 2017:

Jordan Belfort zaczyna karierę w 1987 r., gdy akcje na Wall Street spadają, a firmy maklerskie zwalniają ludzi. Po pewnym czasie spędzonym na bezrobociu w 1989 r. zakłada firmę Stratton Oakmont, która wkrótce zaczyna przynosić ogromne zyski. Sukces daje Belfortowi władzę i poczucie bezkarności. Jordan korumpuje, nagina prawo, dokonuje malwersacji. Ma pieniądze, kobiety, piękną żonę, córkę i wielkie grono znajomych. Każdego dnia zażywa mieszkanki z metakwalonów, kokainy i morfiny. Ma wszystko, oprócz umiaru. W końcu zaczyna popełniać błędy.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Wilk z Wall Street" - Polsat, godz. 20:05

Rok 1977. Neurotyczny i impulsywny Tomek Beksiński wyprowadza się z rodzinnego domu. Jego rodzice, Zdzisław i Zofia Beksińscy, mieszkają na tym samym osiedlu. Ojciec jest popularnym malarzem, który słynie z mrocznych obrazów. Matka zajmuje się domem i żyje w cieniu męża. Para nie przestaje martwić się o syna, który zalicza kolejne próby samobójcze. Gdy Zdzisław podpisuje umowę z mieszkającym we Francji marszandem, Piotrem Dmochowskim, a Tomek rozpoczyna pracę w Polskim Radiu, wydaje się, że rodzina najgorsze ma już za sobą.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Ostatnia rodzina" - HBO, godz. 20:10

Śmierć partnera sprawia, że detektyw Alex Cross, psycholog i autor książek, przechodzi na emeryturę. Wkrótce zostaje zmuszony do powrotu. Niechętnie angażuje się w nową sprawę. Robi to tylko dlatego, że porywacz zostawił dowód zbrodni w jego skrzynce pocztowej. Przestępcy nie chodzi o okup, pragnie czegoś więcej _ miejsca w podręcznikach. Jego każdy ruch zaplanowany jest z precyzją pająka tkającego subtelną sieć, a Cross i agentka służb specjalnych, Jezzie Flannigan, ścigają się z czasem, by go powstrzymać.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"W sieci pająka" - TVN, godz. 20:55

Spokój Azeroth zostaje zakłócony atakiem Orków, którzy chcą uchronić swoją cywilizację przed wyginięciem. Durotan, herszt jednego z klanów najeżdżających świat ludzi, ma wątpliwości co do intencji czarnoksiężnika i nekromanty Gul'dana. Tymczasem do obrony Azeroth ruszają królewski szwagier Anduin Lothar oraz czarnoksiężnik Medivh. Zbliża się decydująca bitwa, w której zmierzą się ogromne armie.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Warcraft: Początek" - CANAL+, godz. 21:00

Mia pracuje w czasopiśmie lifestylowym. Ma nadzieję na posadę redaktor naczelnej. Gdy stanowisko otrzymuje jej były chłopak, dziennikarka szuka tematu, który pozwoliłby jej umocnić pozycję i dostać wymarzoną pracę. Wydaje się, że trafia na odpowiednią historię - znajduje ogłoszenie milionera oferującego milion euro kandydatce na partnerkę, która wyjdzie za niego i urodzi mu dzieci. Mia widzi w tym punkt wyjścia do artykułu o przedmiotowym traktowaniu kobiet. Zamierza incognito poznać człowieka, który zdecydował się na umieszczenie anonsu.
"Milioner szuka żony" - TVP2, godz. 21:50

10 stycznia 2016 r., dwa dni po wydaniu płyty "Blackstar", zmarł David Bowie. Wspomnienia fanów i współpracowników towarzyszą biografii wybitnego artysty i gwiazdy muzyki. Począwszy od debiutu i pierwszego przeboju "Space Oddity", przez sukces "The Rise and Fall of Ziggy Stardust and the Spiders from Mars" oraz trylogię berlińską, po "Blackstar". Materiały archiwalne i muzyka ukazują człowieka bezkompromisowo oddanego sztuce. Wpływ jego twórczości sięga poza przemysł muzyczny, obejmując film i modę, a nawet badania kosmiczne.
"David Bowie: pył gwiazd" - TVP2, godz. 23:40

Zobacz najciekawsze premiery kinowe na lipiec!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.