Program tv na wtorek, 15.03.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Wtorkowy wieczór na pewno nie będzie należał do nudnych. Oto nasze telewizyjne propozycje!

Wtorkowy wieczór zaczynamy od kryminału. Doug MacRay jest przywódcą szajki okradających banki złodziei, których nikt nigdy nie złapał na gorącym uczynku. Podczas jednego z napadów zakładniczką zostaje Claire Keesey. Przestępcy puszczają ją wolno, lecz mimo to kobieta żyje w ciągłym strachu. Zapomina o nim, gdy poznaje uroczego Douga. Nie wie, że to jeden z zamaskowanych przestępców, który przetrzymywał ją jako zakładniczkę. Zauroczenie zmienia się w pełen namiętności romans.
"Miasto złodzei" - TVN7, godz. 20:00

W 3. odcinku Piekielnej Kuchnii mnóstwo emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Pojawienie się Anny Aleksandrzak w piątej edycji „Hell's Kitchen”, wywołało wiele kontrowersji. Wszystko wskazuje na to, że Ania „Mała” postanowiła zrobić w kulinarnym show coś, czego nikt do tej pory nie zrobił! Czy Czy Ania „Mała” rzeczywiście zdecyduje się odejść z „Hell's Kitchen”? A może to tylko kolejny jej sposób na zwrócenie na siebie uwagi? W kuchni niebieskiej również będzie gorąco, a między kucharzami dojdzie do ostrej wymiany zdań! czytaj więcej...
"Hell's Kitchen" odcinek 3. - Polsat, godz. 20:05

Steve, przedstawiciel handlowy jednej z największych firm energetycznych, dostaje szansę zdobycia kierowniczego stanowiska, o ile doprowadzi do zawarcia intratnej umowy. Wraz ze specjalistką od sprzedaży, Sue Thomason, zostaje wysłany do miasteczka, które dotkliwie odczuwa skutki spowolnienia gospodarczego. Handlowcy są przekonani, że mieszkańcy z radością zgodzą się na odwierty na farmach. Sprawy komplikują się, gdy nauczyciel wzywa do konsultacji społecznych. Pojawia się też działacz na rzecz ochrony środowiska, a Steve poznaje Alice.
"Promised Land" - Ale kino+, godz. 20:10

Przed nami kolejny odcinek "M jak miłość". Tym razem Marcin martwi się o ojca, który po zawale nadal leży w szpitalu. A do tego niepokoi się o Izę, która nagle zrywa kontakt nie tylko z nim, ale także z narzeczonym. Jak się okazuje, dziewczyna niedawno cierpiała na depresję. Wszyscy są przerażeni, że Iza popełni samobójstwo! czytaj więcej...
"M jak miłość" odcinek 1208. - TVP2, godz. 20:40

W 3. odcinku nowego serialu Polsatu, Basia i jej przyjaciele oblewają kolejne zlecenie. Dziewczyna spotyka się również z Beatą i Arturem, by omówić szczegóły ich wesela. Przed główna bohaterką serialu również sporo miłosnych zawirowań. Basia nie może uwolnić się od wspomnień i myśli o Michale i mimo, że Wiktor próbuje "wybić" Basi Michała z głowy, to dziewczyna śni o swoim byłym ukochanym! czytaj więcej...
"Powiedz TAK" odcinek 3. - Polsat, godz. 21:30

W czwartym odcinku uczestnicy zmierzą się z dwoma zadaniami. W pierwszym, zostaną podzieleni na trzy grupy. Jedna grupa pływa łódką po jeziorze, nawigowana przez dwie pozostałe grupy. Osoby na łódce mają za zadanie zrobić zdjęcia tabliczkom na brzegu. Problem polega na tym, że osoby na łódce mają zawiązane oczy i działają tylko na podstawie wskazówek udzielanych przez dwie pozostałe grupy – to one za pomocą walkie-talkie mówią im, gdzie mają płynąć i kiedy robić zdjęcie. W tym zadaniu Agent ma dużo możliwości działania. Pytanie tylko, czy z nich skorzysta. W zadaniu drugim losy całej grupy zależą od jednej osoby. To ona zadecyduje, ile warte jest wykonanie zadania przez poszczególnych uczestników. A zadanie nie będzie łatwe – skok z prawie 80-metrowej skały po worek z pieniędzmi.
"Agent-Gwiazdy" odcinek 4. - TVN, godz. 21:30

Kuba, 1958 rok. Osiemnastoletnia Katey Miller wraz z rodziną właśnie przybyli na wyspę. Jej ojciec ma nadzieję, że córka łatwo zapomni o przyjaciołach ze Stanów Zjednoczonych i zaaklimatyzuje się w grupie miejscowej elity. Jednak dziewczyny nie pociąga towarzystwo snobów, dlatego potajemnie uczy się kubańskiego tańca w jednym z klubów Hawany. Pomiędzy nią a jej przystojnym i utalentowanym, ale biednym partnerem rodzi się gorące uczucie. Młodzi decydują się na udział w prestiżowym konkursie tanecznym.
"Dirty Dancing II" - TVP1, godz. 22:30

Na koniec dnia kultowy film akcji w reżyserii Roberto Rodrigueza z Antonio Banderasem i Salmą Hayek w rolach głównych. El Mariachi, niegdyś grajek, pojawia się małym meksykańskim miasteczku. W futerale nie nosi gitary, lecz pistolety. Mężczyzna tropi Bucha, wpływowego bossa handlarzy narkotyków, sprawcę śmierci jego ukochanej. Wszystko wskazuje na to, że jego poszukiwania dobiegły końca: właśnie w tym miasteczku Bucho ma siedzibę i wszystkich zabijaków na usługach. Podstępnie zaatakowany na ulicy przybysz znajduje schronienie i pomoc w księgarni pięknej Caroliny. Tymczasem wieść o pojawieniu się mściciela dociera do Bucha.
"Desperado" - Polsat, godz. 22:35

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.