Program tv na wtorek, 18.07.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Program tv na wtorek to przede wszystkim moc filmowych wrażeń. W tv obejrzymy m.in. "Carol" z Cate Blanchett w roli głównej i "Bad Boys" z Willem Smithem. Na tym jednak nie koniec. Oto nasz program tv na wtorek, 18 lipca! Sprawdź, co warto obejrzeć!

Steve Addington jest żywą legendą w świecie surfingu. Utrzymuje się głównie dzięki sponsorom. Kiedy jego kontrakt zostaje przejęty przez biznesmena Eddiego Zarno, Addington musi spełnić dodatkowe wymagania _ ma wziąć udział w reality show. Jest niechętny temu pomysłowi, ale okoliczności zmuszają go do przyjęcia propozycji. Postanawia zmierzyć się z niecodziennym wyzwaniem, starając się przy tym zachować dobre imię.
"Surfer" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Marcus Burnett i Mike Lowrey należą do tajnego wydziału antynarkotykowego policji w Miami. W dzień po największym sukcesie _ przejęciu heroiny o wartości 100 mln dolarów, przydarza im się największa wpadka: heroina zostaje skradziona z posterunku. Burnett i Lowrey mają zaledwie 3 dni na jej odzyskanie, gdyż zwierzchnicy podejrzewają, że kradzież zorganizował ktoś z oddziału. Walcząc z czasem, śledzą mistrza złodziei, tajemniczego Foucheta. Przestępcę może zidentyfikować jedyny, w dodatku dość kłopotliwy i gadatliwy świadek: piękna Julie Mott.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Bad Boys" - Polsat, godz. 20:10

Cory wynajmuje do ochrony prywatnego detektywa Joe Hallenbecka. Niestety, ten nie jest w stanie zapobiec nieszczęściu, dziewczyna zostaje zamordowana. Przesłuchujący detektywa policjant utrzymuje, że zabójstwo zostało zlecone przez wpływowego polityka, szantażowanego przez zamordowaną. Joe i James, chłopak Cory, spotykają się w mieszkaniu ofiary, szukając dowodów obciążających senatora. Gdy zostają napadnięci, choć niechętnie, zaczynają pracować razem.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Ostatni skaut" - TVN, godz. 20:55

Znany uwodziciel, Steve, ma na sumieniu wiele złamanych serc. Kiedy zostaje zaproszony na przyjęcie przez byłą sympatię, Margo Brofman, w domu gospodyni zastaje Liz i Felicię, kobiety, które także niegdyś porzucił. Niewierny kochanek zostaje przez nie zgładzony. Po śmierci Steve trafia do czyśćca, gdzie Bóg daje mu jeszcze jedną szansę. Może uniknąć piekła, jeżeli wróci na ziemię i znajdzie choćby jedną kobietę, która wyrazi się o nim pochlebnie. Steve powraca do świata żywych w kobiecym wcieleniu jako seksowna blondynka.
"Switch: Trudno być kobietą" - TVP2, godz. 21:50

Nominowany do Oscara® i Złotego Globu kameralny melodramat o zakazanym uczuciu między młodą dziewczyną i starszą, zamężną kobietą. W rolach głównych laureatka dwóch Nagród Amerykańskiej Akademii Cate Blanchett oraz nagrodzona za tę kreację Złotą Palmą na MFF w Cannes 2015, znana z ekranizacji "Dziewczyny z tatuażem", Rooney Mara. Dwie kobiety. Pierwsza - młoda, aspirująca fotografka (Rooney Mara), a druga to dojrzała zamężna kobieta (Cate Blanchett), która coraz częściej myśli o rozwodzie. Poznają się przypadkowo w ogarniętym szałem bożonarodzeniowych zakupów Nowym Jorku. Od pierwszego spotkania rodzi się między nimi fascynacja, która szybko przeradza się w uczucie silniejsze niż nakazy obyczajowe epoki, w której żyją.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Carol" - Canal+, godz. 22:40

Ben Campbell to niezwykle uzdolniony student prestiżowej uczelni Massachusetts Institute of Technology. Bez problemu dostałby się na wymarzone studia na Harvardzie, ale nie stać go na nie. Pomoc oferuje mu profesor matematyki, Micky Rosa, zapraszając Bena do grupy najlepszych studentów, którzy w każdy weekend jeżdżą do kasyna w Las Vegas. Tam, wykorzystując matematyczne zdolności, wygrywają w blackjacka i zasilają swoje puste dotąd konta. Sytuacja się komplikuje, kiedy graczami zaczyna interesować się szef ochrony kasyna, Cole Williams.
"21" - Polsat, godz. 22:35

Weteran wojny w Korei Walt Kowalski jest orędownikiem starego porządku, wierzy, że ciężka praca, honor i miłość do ojczyzny to podstawowe atrybuty prawego obywatela. Mężczyźnie ciężko pogodzić się z faktem, że w dzielnicy mieszka tak wielu obcokrajowców. Jego zdaniem nie mają oni szacunku dla kultury i historii Ameryki. Wszystko zmienia się za sprawą samochodu marki Ford Gran Torino, dzięki któremu Kowalski niespodziewanie nawiązuje kontakt z pochodzącymi z Azji sąsiadami.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Gran Torino" - TVN, godz. 23:05

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.