Program tv na wtorek, 23.05.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Program tv na wtorek. Dziś wieczorem będzie mogli obejrzeć ciąg dalszy przygód Franka Martina oraz powrót Teresy w "M jak miłość". Na tym jednak nie koniec. Sprawdźcie, co jeszcze w programie tv na wtorek!

Program tv na wtorek, 23 maja 2017:

Były komandos, a obecnie kurier do zadań specjalnych, Frank Martin, otrzymuje najtrudniejsze zlecenie w dotychczasowej karierze. Człowiek nazwiskiem Johnson powierza mu nietypową "przesyłkę", którą okazuje się Walentyna, córka ważnego ukraińskiego urzędnika. Zadaniem Franka jest bezpiecznie przewieźć ją z Marsylii do Odessy, nie zadając przy tym zbędnych pytań. Kurier wyrusza więc w pełną zaskakujących zdarzeń podróż, która obfitować będzie w pościgi oraz starcia z gangsterami.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Transporter III" - Polsat, godz. 20:05

Asia czuwa przy Tomku w szpitalu. Dowiaduje się od lekarza, że ranny miał tamponadę serca i jego mózg był przez to niedotleniony. Tymczasem Jakub i Maryla odkrywają, że ktoś zniszczył nagrania z kamery w autobusie, który stał na przystanku, gdy Chodakowski został zaatakowany. Paweł spotyka przypadkiem na mieście Teresę... czytaj więcej
"M jak miłość" odcinek 1304. - TVP2, godz. 20:40

Spokojny Brad zawsze marzył, żeby się ustatkować i być ojcem. Pewnego dnia jego życzenie się spełnia. Mężczyzna zostaje ojczymem dwójki uroczych dzieci, które jego ukochana ma z poprzedniego związku. Wszystko idzie nieźle do czasu, kiedy ich prawdziwy ojciec, przystojny i niefrasobliwy Dusty, postanawia przyjechać do miasta i odwiedzić pociechy. Rozpoczyna się rywalizacja. Panowie dwoją się i troją, aby rozkochać w sobie dzieci. Duma nie pozwoli żadnemu z nich spocząć na laurach.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Tata kontra tata" - HBO, godz. 21:35

Joe i Emily Darrow od lat uchodzą za szczęśliwe małżeństwo. Nie mają dzieci, ale łączą ich zawodowe pasje. Oboje są lekarzami _ on szefuje pogotowiu ratunkowemu w jednym ze szpitali w Chicago, ona podróżuje do odległych zakątków świata z medycznymi misjami dobrej woli. Z jednej z takich wypraw Emily nie wraca, gdyż ginie w wypadku autobusowym na górskiej drodze w Wenezueli. Jej ciało nie zostaje jednak odnalezione. Tymczasem Joe ma dziwne wizje, czuje, że żona próbuje się z nim skontaktować. Mężczyzna wyrusza do dżungli na poszukiwania.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Znamię" - Stopklatka TV, godz. 22:30

Trudno sobie dziś wyobrazić świat bez YouTube. Według statystyk w każdym miesiącu serwis odwiedza 800 mln użytkowników, którzy oglądają każdego dnia 4 miliardy filmów. Popularny serwis, który obchodzi 10. urodziny, jest źródłem każdego rodzaju informacji _ od wiadomości ze świata polityki przez przepisy kulinarne i rozrywkę po relacje z wakacji i instrukcję montażu gniazdka w ścianie. Program opowiada o tym, jak w ciągu 10 lat dla milionów widzów na całym świecie ekran monitora stał się konkurentem ekranu telewizora.
"YouTube'owa rewolucja" - TVP2, godz. 22:55

Lisa i Julien Auclert wiodą ustabilizowane życie. Mają kilkuletniego syna Oscara. Pewnego dnia kobieta zostaje aresztowana pod zarzutem brutalnego zamordowania swojej szefowej. Sąd uznaje Lisę winną i skazuje na 20 lat więzienia. Mimo obciążających dowodów kobieta twierdzi, że jest niewinna. Julien wierzy w jej słowa. Zrobi wszystko, żeby jego żona odzyskała wolność.
"Dla niej wszystko" - TVP1, godz. 23:20

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.