Program tv na wtorek, 25.04.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Program tv na wtorek to kolejne spotkanie z Agentem oraz z genialnymi umysłami. Sprawdź, co dziś warto obejrzeć.

Program tv na wtorek, 25 kwietnia 2017:

W mieście zaczyna działać wyjątkowo brutalny morderca. Nikt nie ma wątpliwości, że kres jego poczynaniom może położyć tylko jeden człowiek, znany przez wszystkich pod pseudonimem Cobra. Tylko on jest niezawodny. Detektyw Marion Cobretti (Sylvester Stallone), tak naprawdę nazywa się Cobra, w zwalczaniu przestępców jest bezwzględny i nieustępliwy, dla nikogo nie ma litości. Wzbudza strach wśród najbardziej zwyrodniałych bandytów. Żaden z nich nie uniknie kary.
"Cobra"- TVN7, godz. 20:00

Przed nami kolejne spotkanie z genialnymi umysłami. W kolejnym odcinku "The Brain" nie zabraknie zaskakujących konkurencji i niesamowitych talentów. Poznamy człowieka, który spróbuje zapamiętać ilość wody w kieliszkach tylko po wydawanych przez nie dźwiękach... czytaj więcej
"The Brain. Genialny umysł" - Polsat, godz. 20:05

Erin Gilbert (Kristen Wiig) i Abby Bergman (Melissa McCarthy) to autorki książek o duchach. Są pełnymi pasji specjalistkami w dziedzinie zjawisk paranormalnych. Ich dorobek i praca nie są jednak doceniane przez środowisko naukowe. Wszystko się zmienia, gdy pewnego dnia na Manhattanie zaczynają panoszyć się duchy. Miasto szybko pogrąża się w chaosie. Abby i Erin bez chwili namysłu postanawiają wkroczyć do akcji.
"Ghostbusters. Pogromcy duchów"

W 1298. odcinku "M jak miłość" z poprawczaka wychodzi Mariusz (Marcin Stępniak), syn sąsiadki Justyny (Olga Kalicka). Młoda nauczycielka chce pomóc chłopakowi w starcie nowego życia i poprosi Franka (Piotr Nerlewski), aby pomógł mu znaleźć pracę. Cała sytuacja obraca się przeciwko Justynie... czytaj więcej
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:40

Do 11 odcinka programu "Agent - Gwiazdy" dotarli uczestnicy, którzy są najbliżej odpowiedzi na pytanie, kto jest Agentem. W tym odcinku czekają na nich 3 zadania. Czy w grze o pieniądze i przetrwanie będą współpracować, czy postawią na indywidualne korzyści?
"Agent - Gwiazdy"- TVN, godz. 21:30

Po powrocie z pracy Jill odkrywa, że jej siostra Molly (Emily Wickersham) ginie bez śladu. Dziewczyna jest przekonana, że uprowadził ją seryjny morderca kobiet, z którego rąk sama cudem wyrwała się rok wcześniej. Porywacz nie zostawił żadnych śladów, a policja nie wierzy Jill, podejrzewając ją o zaburzenia osobowości z powodu utraty rodziców. Zdesperowana dziewczyna próbuje odnaleźć psychopatę na własną rękę. Uznana za uzbrojoną i niebezpieczną, jest dodatkowo ścigana przez policję..
"Zaginiona"- Polsat, godz. 22:45

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.