Program tv napiątek, 4.08.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Program tv na piątek to Bruce Willis i Ben Affleck ratujący świat. Sprawdź, co dziś warto obejrzeć w tv.

Program tv na piątek, 4 sierpnia 2017:

Szef NASA Dan Truman i jego zespół odkrywają, że w stronę Ziemi zmierza olbrzymia asteroida, powierzchnią równa Teksasowi. Jej zderzenie z planetą spowoduje zagładę. Truman pospiesznie opracowuje plan ocalenia. Jego koncepcja zakłada dotarcie do asteroidy promem kosmicznym i umieszczenie ładunków nuklearnych w wywierconych wcześniej otworach. Ich wybuch rozerwie asteroidę. Truman zwraca się o pomoc do Harry'ego Stampera, specjalisty w dziedzinie wiertnictwa.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Armageddon" - TVN, godz. 20:00

Dziewięcioletni Bruce Wayne jest świadkiem zabójstwa swoich bogatych rodziców. Zdruzgotany poprzysięga poświęcić życie walce ze złem. Odziedziczony po rodzicach majątek pozwala mu rozwinąć umysł i ciało w taki sposób, żeby jak najefektywniej przeciwstawić się przemocy. Bruce potrafi przemienić się w człowieka-nietoperza - Batmana obdarzonego nadprzyrodzonymi zdolnościami. Wrogiem numer jeden jest dla Batmana niejaki Joker, który knuje złowrogi plan wymierzony przeciw mieszkańców miasta Gotham. Bruce- Batman postanawia powstrzymać Jokera. Dziewczyna Bruce'a - dziennikarka Vicky Vale, początkowo nic nie wie o podwójnej naturze swojego chłopaka. Wkrótce jednak odkrywa kim jest Bruce i postanawia mu pomóc w walce ze złem.
"Batman" - TVN7, godz. 20:00

Nowa ekranizacja najsłynniejszej powieści Karola Maya. Druga połowa XIX wieku. Karl May, młody niemiecki inżynier, przybywa do Stanów Zjednoczonych by podjąć pracę przy budowie kolei. Karl wierzy w postęp, Ameryka jawi mu się jako kraj przyszłości i wielkich nadziei. Niestety, szybko przekonuje się, że w Nowym Świecie rządzą te same demony, przez które zdecydował się opuścić Stary Kontynent. Podczas dokonywania pomiarów, Karl zostaje ranny w utarczce z Indianami i wzięty do niewoli przez młodego wodza Apaczów o imieniu Winnetou. Gdy dochodzi do siebie pod opieką pięknej Nscho - tschi, siostry wodza, dowiaduje się, że tereny, przez które przebiega trasa kolei, należą do Indian. Karl podejmuje się trudnego zadania pogodzenia obu stron. Jednocześnie nawiązuje braterską przyjaźń z Winnetou i zyskuje honorowy przydomek Old Shatterhand.
"Winnetou. Nowy świat" - TVP1, godz. 20:20

Wypełniona akcją komedia Renny'ego Harlina, reżysera "Legendy Herkulesa" oraz "Długiego pocałunku na dobranoc". Chińska mafia, amerykański hazardzista i Jackie Chan w roli niepowstrzymanego detektywa. Detektyw Bennie Black (Jackie Chan) od lat depcze po piętach szefowi chińskiej mafii Victorowi Wongowi. Kiedy jednak gang grozi jego pięknej siostrzenicy Bai, misja Blacka nabiera zdecydowanie bardziej osobistego charakteru. By uratować dziewczynę, detektyw musi wytropić i sprowadzić do Hong Kongu amerykańskiego hazardzistę Connora Wattsa (Johnny Knoxville). Wyrusza więc w niebezpieczną i obfitującą w zabawne przygody wyprawę, która wiodła będzie od ośnieżonych gór Mongolii po smagane wiatrem wydmy pustyni Gobi.
"Dorwać Wattsa" - CANAL+, godz. 21:00

Chicago, lata dwudzieste XX wieku. Panują w Stanach Zjednoczonych prohibicja sprawia, że nielegalnie sprowadzany alkohol staję się podstawowym źródłem dochodów licznych organizacji przestępczych. W Chicago przemyt i dystrybucja trunków znajduje się praktycznie w ręku jednego człowieka _ Ala Capone (Robert DeNiro). Do ujęcia żyjącego jak król i w zasadzie rządzącego miastem gangstera zostaje wyznaczony agent federalny Eliot Ness (Kevin Costner). Funkcjonariusz ma znaleźć dowody wiążące Capone'a z nielegalną dystrybucją alkoholu i doprowadzić do skazania przestępcy. Ness po pierwszych niepowodzeniach dochodzi do wniosku, że musi do pomocy dobrać ludzi nie tylko skutecznych, ale i wolnych od korupcji. Za radą doświadczonego policjanta Jima Malone'a (Sean Connery) pieczołowicie dobiera zespół, który pomoże mu osiągnąć cel.
"Nietykalni" - TVN7, godz. 22:45

Druga część trylogii poświęconej mafijnej rodzinie Corleone. Film opowiada o losach sycylijskiego emigranta Don Vito Corelone (Robert De Niro) poczynając od jego dzieciństwa, poprzez ucieczkę z kraju, aż po dojście do mafijnej władzy w Ameryce. Losy ojca porównywane są z losami jego syna Michaela (Al Pacino). Vito, który na Sycylii stracił całą rodzinę, przybył do Ameryki, aby uniknąć grożącej mu zemsty. Vito z wielkim trudem buduje swoje nowe życie. Aby chronić własne interesy musi zabić lokalnego bossa, wkrótce potem sam staje na czele mafii w Nowym Jorku. Tradycyjne wartości, rodzina i przyjaciele są dla Vito najważniejsze. Jego syn Michael za wszelką cenę chce żyć inaczej niż ojciec. Jednak przewrotny los sprawia, że musi pójść w jego ślady, bowiem to on dziedziczy po ojcu władzę.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Ojciec chrzestny II" - TVN, godz. 23:10

Serpniowe premiery kinowe:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.