"Projekt Lady 2" odcinek 4. Metamorfozy uczestniczek i pożegnanie. Odpadła Kinga Orchowska [WIDEO+ZDJĘCIA]

Druga edycja "Projektu Lady" trwa w najlepsze. Za nami ju 4. odcinek. Dziewczęta przeszły metamorfozy! Sprawdź, co jeszcze się wydarzyło!

To już czwarty tydzień eksperymentu "Projekt Lady". Czas na metamorfozy. Dziewczęta wybrały się do SPA i dały ponieść się chwili. Oprócz zabiegów pielęgnacyjnych skorzystały także z dostępnych w zakładzie używek, w tym alkoholu. W związku z tym mentorki - Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska - postanowiły, że nie zjedzą z dziewczętami kolacji.

Małgorzata Rozenek-Majdan o tym, czego nauczyła się w "Projekcie Lady" i co ceni w innych kobietachZobacz więcej

Mentorka Irena postanowiła też sprawdzić porządek w pokojach uczestniczek. Po zajrzeniu do szaf każdej z dziewcząt nie była zadowolona. - Ja czegoś takiego nigdy nie widziałam - stwierdziła mentorka, po czym wszyła niezadowolona. W nocy okazało się natomiast, że w Radziejowicach straszy! Dziewczyny przestraszyły się... trzaskających od przeciągu drzwi.

Rano przyszedł czas na kolejne trudne zadanie. Dziewczęta dostały opinie studentów, którzy mieli je opisać widząc tylko ich zdjęcia. Niektóre z nich były bardzo ostre, a tym samym krzywdzące. - Ludzie oceniają przez pierwsze jedenaście sekund - powiedziała mentorka Tatiana. - Nie warto brać tych opinii do siebie, ale warto się im przyglądać - dodała, a następnie poprosiła, aby każda z dziewcząt spojrzała na siebie w lustrze i powiedziała, czego w sobie nie lubią, a co lubią. Nie obyło się bez łez i wzruszeń.

Czas na metamorfozy. Zajęli się nimi Tomasz Schmidt i Andrzej Wierzbicki wraz ze swoją ekipą. W kilku przypadkach nie było łatwo. Niektórym dziewczynom trudno było pożegnać się ze starym wizerunkiem. W końcu jednak w większości zaakceptowały swoje nowe "ja". Po tym przyszedł czas na rozmowy z mentorkami i podjęcie decyzji, która z dziewcząt powinna opuścić pałac w Radziejowicach. Kiedy jedna z uczestniczek odpadła, Małgorzata Rozenek-Majdan dała Magdzie wybór - mogła oddać perły, jeśli nie jest gotowa na zmiany. Ta jednak zdecydowała, że chce zostać.

W 4. odcinku "Projektu Lady 2" odpadła Kinga Orchowska!

Kara za kradzież wina i chińska kolacja. Która dziewczyna odpadła jako pierwsza? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.