"Projekt Lady 2" odcinek 5. Odpadła Angelika Tatarkin! [WIDEO+ZDJĘCIA]

5. odcinek "Projekt Lady" za nami. Po spektakularnych metamorfozach, uczestniczki zaprezentowały swój nowy wizerunek bliskim. Jak zareagowali? Która dziewczyna odpadła z programu? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 5. odcinku "Projekt Lady".

Za nami 5. tydzień eksperymentu "Projekt Lady". W poprzednim odcinku kandydatki na damy porzuciły dawny wizerunek i poddały się metamorfozom. W Radziejowicach przyszedł czas na kolejne lekcje i zadania. Już na początku dziewczyny zostały poinformowane o wizycie bliskich. Było jednak jedno "ale" - to właśnie przyszłe damy miały przygotować przyjęcie dla swoich rodzin. Pomagać miał im w tym Mikołaj Rey z żoną Patrycją. Krojenie cebuli, filetowanie ryby przysporzyło dziewczynom sporo problemów.

Wieczorem przyszedł czas próby generalnej przed kolacją z rodzicami. W kuchni było niezwykle gorąco, a emocje sięgały zenitu. Dziewczyny zaserwowały mentorkom zupę cebulową, następnie podano sellerotto. A w finale na stole pojawił się jesiotr z warzywami. Nie wszystko się udało, ale dziewczęta mogły liczyć na łagodną opinię państwa Reyów.

Uczestniczki komentują kontrowersyjny eksperyment. Wielka afera o nic? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Podczas spotkania z mentorką Tatianą, dziewczyny miały za zadanie napisać listy do swoich rodzin. Ze swojej trudnej sytuacji rodzinnej zwierzyła się m.in. Roksana, która wraz z siostrą trafiła do pogotowia opiekuńczego. Największym zmartwieniem Roksany jest to, że jej siostra chce ją naśladować. -Dla Roksany te warsztaty były przełomowe, to co ona powiedziała podczas tego spotkania było szalenie trudne - przyznała mentorka Tatiana. Kaja przyznała, że nie czuje żadnej więzi z rodziną i znajomymi. Nie umiała określić, kogo uważa za swoją rodzinę. -Musicie się rozliczyć ze swoim dzieciństwem, jeśli chcecie pójść naprzód - pouczała je mentorka.

Przyszedł czas na wizytę rodzin, której towarzyszyło mnóstwo wzruszeń. -Cieszyłam się jak dziecko - przyznała Kaja, do której ostatecznie nikt nie przyjechał. Małgorzata Rozenek próbowała wytłumaczyć dziewczynie całą sytuację, ale ta uciekła do pokoju. -Oni są, jacy są, tego nie zmienisz - pocieszała ją mentorka Tatiana. Tego wieczoru dziewczyna zrozumiała, że zmienia się przede wszystkim dla siebie. -Byłem pod ogromnym wrażeniem, zwłaszcza włosów przyznał chłopak Darii. Po uroczystej kolacji, dziewczyny oprowadziły swoich bliskich po pałacu. -Nie pamiętam, kiedy było tyle czułości z Roksaną - przyznała jej siostra Noemi.

Na koniec tradycyjnie zobaczyliśmy rozmowy z mentorkami i poznaliśmy werdykt - która dziewczyna odpadła w 5. odcinku "Projekt Lady"?

W 5. odcinku "Projektu Lady 2" odpadła Angelika Tatarkin!

SPA, metamorfozy i kolejne pożegnanie. Zobacz, co się wydarzyło! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • :) (gość)

  Dzięki :)

  15.07.2017 07:56
 • kicia (gość)

  Extreme Music - Standing Tall

  14.07.2017 13:17
 • Ech.. (gość)

  Fajna jest a znaleźć nie mogę :(

  12.07.2017 14:22
 • MARCO (gość)

  wlasnie.. co to za piosenka????

  11.07.2017 20:10
 • Utwor (gość)

  Piosenka w tle podczas opuszczania programu przez Angelike? Ktoś coś??

  11.07.2017 13:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.