"Projekt Lady 2" odcinek 7. Podwójna eliminacja i zawieszenie w prawach szkoły! Kto odpadł? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 7. odcinku "Projekt Lady" dziewczyny obcowały z kulturą i sztuką. Wizyta w Warszawie zakończyła się jednak karczemną awanturą z Magdą w roli głównej. Która z dziewcząt odpadła w tym tygodniu z programu "Projekt Lady"? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 7. odcinku.

Za nami 7. tydzień eksperymentu "Projekt Lady". Tym razem było bardzo... kulturalnie. Na dobry początek, dziewczęta udały się do studia nagrań, w którym miały okazję pośpiewać. -Ja marzyłam, żeby zostać piosenkarką - przyznała Karolina. Wizyta w profesjonalnym studio od lat była również marzeniem Pauliny, która ma za sobą pierwsze kroki na scenie hip-hopowej.

Seksapil, seksualność i tango w Radziejowicach! Kto odpadł? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dwudniowa wizyta w Warszawie rozpoczęła się od zakwaterowania w luksusowym hotelu. -Pierwszy raz jestem w takich luksusach - mówiła Daria. Podczas kąpieli w jacuzzi doszło do nieprzyjemnej sytuacji między Darią a Magdą, która najprawdopodobniej wyśmiała obfite kształty koleżanki. Emocje z zachowaniem Magdy nie milkły przez cały wieczór -Ręce opadają - komentowały dziewczęta.

Następnego dnia dziewczęta po raz pierwszy przekroczyły próg Akademii Sztuk Pięknych. Tematem pracy było zagadnienie tego, gdzie teraz są i jak widzą swoją przyszłość. Zajęcia artystyczne nadzorowała mentorka Tatiana. Nie obyło się bez wzruszeń. Karolina opowiedziała historię swojej rodziny i przyznała, że nie potrafi stworzyć swojej córce prawdziwego domu. Następnie dziewczęta odwiedziły teatr Imka, gdzie spotkały z aktorem Tomaszem Karolakiem. Wizyta w teatrze wywołała mnóstwo emocji. -To jest przeżycie duchowe, pełna kultura - przyznała Kaja. -Pamiętajcie, że to się zdarza tylko raz, to przedstawienie jutro będzie zupełnie inne - pouczał onieśmielone dziewczęta Tomasz Karolak.

Małgorzata Rozenek-Majdan o tym, czego nauczyła się w "Projekcie Lady" i co ceni w innych kobietachZobacz więcej

Następnie przyszedł czas na wizytę w studio. -Jakby mi ktoś powiedział rok temu, że będę w takim studio to bym nie uwierzyła - mówiła Paulina. Na efekt swojej pracy dziewczęta musiały jednak trochę poczekać. Po powrocie do Radziejowic, przyszedł czas na tradycyjne rozmowy z mentorkami. Zanim to jednak nastąpiło, dziewczyny wróciły do drażliwego tematu wyniosłości Magdy. -Obrobiłyście mi dupę, było mi przykro. Nigdy nie śmiałabym się z tego czy ktoś jest grubszy czy chudszy - broniła się Magda. -Ja chce jechać do domu, staram się nie być chamem, no ale taka jestem - wrzeszczała.

W 7. odcinku "Projektu Lady 2" zawieszone w przywilejach szkoły zostały: Magdalena Świderska i Katarzyna Fik!

Dziewczyny oddały perły, ale dostały drugą szansę i zostały w programie. W 8. odcinku będą musiały udowodnić, że zasługują na bycie w "Projekt Lady".

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.