"Projekt Lady 2" odcinek 9. Ostatnie egzaminy przed wyjazdem do Paryża. Kto odpadł? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 9. odcinku programu "Projekt Lady" dziewczyny miały ostatnią szansę, by poprawić swoje umiejętności przed wyjazdem do Paryża. Na tym etapie mentorki nie mogły pozwolić uczestniczkom na odpoczynek. Która dziewczyna odpadła w 9. odcinku "Projekt Lady"? Sprawdźcie, co działo się w programie.

W 9. tygodniu eksperymentu "Projekt Lady" przyszłe damy czekał ostatni szlif umiejętności przed zagraniczną podróżą. -Dzisiaj przed wami test - zakomunikowała Małgorzata Rozenek-Majdan. Najpierw za pomocą współczesnej technologii (laserów) sprawdzono sposób poruszania się dziewcząt. Nie było to łatwe zadanie.

Praktyki w Fakcie i próby załagodzenia konfliktu. Kto odpadł z programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Mentorka Irena podczas indywidualnych spotkań sprawdziła również, jak dziewczęta zachowują się przy stole. Czy potrafią użyć właściwych sztućców? Siedzenie podczas kolacji vis-à-vis z mentorką okazało się dla wielu uczestniczek bardzo trudnym zadaniem. -Byłam taka zdenerwowana, nie wiedziałam, którym nożem zjeść tę rybę - mówiła przerażona Karolina. Ktoś, kto przetrwał kolację z mentorką Ireną, przetrwa wszystko. Następnie przyszedł czas na nowatorską lekcję oduczania dziewcząt przeklinania. nauczyciel przygotował plansze z niecenzuralnymi cytatami dziewcząt. Ich zadaniem było przeczytanie ich i znalezienie sposobu, by wyrazić raz jeszcze swoje zdanie, tym razem jednak bez używania przekleństw.

Tymczasem konflikt między Kasiią a Magdą narastał. -Mam nadzieję, że wasz konflikt nie przysłoni wam tego, po co tu jesteście - próbowała załagodzić sytuację prowadząca. -Musicie razem wszystkie, załagodzić sytuację w dojrzały sposób - dodała Rozenek. W tej sytuacji popołudniowe zajęcia z Tatianą mogły dotyczyć tylko jednego - empatii do drugiej osoby. Na pierwszy ogień poszły Magda i Kasia, ale nie potrafiły być ze sobą szczere. Podczas rozmów Roksana przyznała, że myśli o odejściu z programu, ponieważ jej ojciec ma raka. Następnie przyszedł czas na cotygodniowe rozmowy z mentorkami.

Lilu o rapujących uczestniczkach programu. Czy muzyka może zmienić? [WIDEO]Zobacz więcej

Z PROGRAMU "PROJEKT LADY 2" ODPADŁA DARIA JUSZCZYK, KATARZYNA FIK I MAGDALENA ŚWIDERSKA!

Zobacz galerię

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.