"Prosta historia o morderstwie". Syn odkrywa tajemnicę ojca, czyli zwiastun nowego filmu Arkadiusza Jakubika [ZDJĘCIA+WIDEO]

W „Prostej historii o morderstwie” w reżyserii Arkadiusza Jakubika, Filip Pławiak wciela się w postać syna doświadczonego policjanta granego przez Andrzeja Chyrę. Jako młody funkcjonariusz wydziału kryminalnego odkrywa mroczne tajemnice, które przez lata ukrywał jego ojciec. W pozostałych rolach: Kinga Preis, Eryk Lubos, Andrzej Konopka, Ireneusz Czop i Michał Czarnecki. Prezentujemy oficjalny zwiastun filmu. „Prosta historia o morderstwie” w kinach od 21 października.

Arkadiusz Jakubik wraca za kamerę! „Prosta historia o morderstwie” to drugi – po świetnie przyjętej „Prostej historii o miłości” z 2010 roku – film w dorobku reżyserskim znakomitego aktora. W rolach głównych: Andrzej Chyra, Kinga Preis i Filip Pławiak znany z występów w „Bilecie na Księżyc” i „Czerwonym pająku”. Jednym ze scenarzystów „Prostej historii o morderstwie” jest Igor Brejdygant, autor scenariusza serialu „Paradoks” w reżyserii Grega Zglińskiego i Borysa Lankosza. Za zdjęcia odpowiada Witold Płóciennik („Carte Blanche”, „Wymyk”).

CZYTAJ TAKŻE:

"PROSTA HISTORIA O MORDERSTWIE". CHYRA, PREIS I PŁAWIAK W NOWYM FILMIE ARKADIUSZA JAKUBIKA! [ZDJĘCIA]
ANDRZEJ CHYRA I KINGA PREIS W NOWYM FILMIE ARKADIUSZA JAKUBIKA [ZDJĘCIA]

Trzymająca w napięciu, pełna zaskakujących zwrotów akcji historia policyjnej rodziny, której losami wstrząsa tajemnicza zbrodnia. Jacek, młody policjant (Pławiak), za wszelką cenę próbuje chronić matkę (Preis) i braci przed porywczym i despotycznym ojcem – również funkcjonariuszem (Chyra) – zamieszanym w nielegalne interesy. Gdy ten zostaje zamordowany, syn staje się głównym podejrzanym. Żeby udowodnić swoją niewinność, Jacek musi rozpracować skomplikowaną sieć intryg, w którą był uwikłany jego ojciec.

„Prosta historia o morderstwie” – w kinach od 21 października

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.