"Przygarnij mnie" sezon 2. Wygrały Magda Steczkowska i Figa! [ZDJĘCIA]

Znamy już zwycięzców 2. sezonu "Przygarnij minie". Magda Steczkowska i Figa powtórzyły sukces Rafała Mroczka i jego Lizaka z pierwszej odsłony programu.

Za nami finałowy odcinek 2. sezonu programu "Przygarnij mnie". Ostatnie spotkanie wszystkich uczestników odbyło się w Serocku, gdzie każdy mógł zaprezentować, czego nauczył się od czasu adopcji nowego przyjaciela ze schroniska. Każdy, oprócz Eway Szykulskiej, która ze względów zdrowotnych nie mogła przyjechać razem z Sarą oraz Mariusza Pudzianowskiego, który adoptował Beryla - agresywnego owczarka niemieckiego. Okazało się bowiem, że Mariusz musi jeszcze popracować ze swoim nowym podopiecznym, zanim zabierze go w miejsce publiczne - do innych psów i ludzi.

CZYTAJ TAKŻE:

"PRZYGARNIJ MNIE" SEZON 2. ZOBACZ ZAPOWIEDŹ FINAŁU! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"PRZYGARNIJ MNIE". UCZESTNICY SPOTYKAJĄ SIĘ Z BOHATERAMI PIERWSZEJ EDYCJI [WIDEO+ZDJĘCIA]

Pozostali uczestnicy - Bartosz Obuchowicz i Figa, Monika Mazur, Tomasz Chrapusta i Charlie, Neo i Wafel oraz Gaja, Magda Steczkowska i Figa wzięli udział w różnych konkurencjach. Polegały one m.in. na tym, żeby pies stosował się do komend "siad", "zostań" i "do mnie", położył się we wskazanym przez swojego pana miejscu, ominął kosz na śmieci czy nie zainteresował się wózkiem z małym dzieckiem. Każda drużyna radziła sobie znakomicie, chociaż Charlie nie zawsze miał ochotę wykonywac polecenia. Nie można jednak zapominać o tym, że to szczeniak, który ma dopiero 10 miesięcy!

Gośćmi specjalnymi odcinka będą uczestnicy z pierwszej edycji programu "Przygarnij mnie": Marcelina Zawadzka z Abi, Leszek Stanek z Vaderem oraz Kamil Nosel z Dżuniorem. Olga Frycz i Aneta Awtoniuk zdecydowały, że program wygrały Magda Steczkowska i Figa! Główną nagrodę - voucher o wartości 50 tysięcy - Magda przeznaczyła na rzecz schroniska w Krakowie, z którego pochodzi Figa. Woaklistka przyznała przy tym, że Figa wyleczyła ją z panicznego lęku przed psami. Okazuje się, że obie pasują do siebie jak ulał! Po ogłoszeniu wyników wystąpił zespół NEO, który zaśpiewał tytułową piosenkę z programu.

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • wiltoria12 (gość)

    Uwielbiam ten serial pozdrawi wszystkicj i ich pupiluw '-'

    14.05.2016 17:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.